Wpis z mikrobloga

@airflame: Detekcja ruchu załącza się po wykryciu ruchu w przedniej lub wewnętrznej kamerze - jak dobrze ustawisz wewnętrzną kamerę, głowica ruchoma to widać ładnie przez boczne szyby i nawet tylną jak nie ma giga zagłówka.

A propo innych trybów parkingowych pracujemy nad lowbitrate oraz timelapse - nie mogę nic obiecać bo to jednak 3 kamery, wysoka jakość i trzeba dobrać takiego softa aby nic się nigdy nie przegrzewało bo to ma
@aktywnymaz: Ja nawet mógł bym zrezygnować z nagrywania środka jeśli by był low-bitrate. Bo to co się dzieje w viofo a129 pro duo czy a 129 duo to jakaś masakra. Kamera wyłącza się restartuje od ciepła w aucie. Sam soft to jakiś ulepiony knot. Oddałem ja w #!$%@? bo nie da się tego używać.
@airflame: nagrywa po wykryciu ruchu. Pracujemy już nad nowym softem. Dojdzie kilka funkcji m.in. wyższa rozdzielczość i time lapse w trybie parkingowym - póki co testy.( ͡° ͜ʖ ͡°) Nowa dostawa najpóźniej w poniedziałek, zamawiać można :)
@airflame: tylko widzisz - Vantrue N4 jako jedyna rozpoczęła by już nagrywanie jak ziomek podszedł z boku do auta - żadna inna kamera tego nie zrobi nawet jak nagrywa w trybie ciągłym :) jeszcze inaczej ziomek podchodzi z boku do auta rysuje ci auto i bokiem odchodzi - tylko N4 go nagra :)
@aktywnymaz: Możliwe, mimo braku wifi i gps ta kamera powinna mieć low-bitrate albo przynajmniej detekcję ruchu z 3x kamer a nie tylko przód i środek bo 1200zł za kamerę to dosyć sporo a funkcji mało. Druga sprawa ta środkowa kamera nie ma aż takiego dużego zasięgu i może ktoś z boku podejść do auta. Zarysuje przód i pójdzie do przodu i wtedy włączy się nagrywanie. I jak udowodni się że to
Pobierz airflame - @aktywnymaz: Możliwe, mimo braku wifi i gps ta kamera powinna mieć low-bit...
źródło: comment_1596025473T7W14Ur0fmfpd6ud1Ys1JP.jpg