Wpis z mikrobloga

@noekid grubo pojechałeś, ja zaczynałem pomału, 2x Basic, 2 x dual, 2 x mini, potem znowu 2 x.... Niekończąca się zabawa.

Daj znać za ile Cię sztuka wyszla
@pawloxx: @ahariel: "inteligentny przełącznik", czyli coś co włącza i wyłącza urządzenia 230V na podstawie wysłanego żądania z jakiegoś komputera/komórki/cokolwiek zbudujesz na tej podstawie

Daj znać za ile Cię sztuka wyszla


@ste3: ~20,37zł, z aliexpress, płatne revolutem z cashbackiem od Giving Assistant

fajne to to, ale na Wifi


@badyl: ciągnięcie skrętki po całym domu i zabawa w switche itd, to nie dla mnie :)

po co Ci aż tyle?
@ste3: a jeszcze w temacie zaczynania pomału - kupiłem sobie Duala, stwierdziłem, że to bydle straszne - nada się do garażu czy piwnicy czy do LEDów na szafie (tak jak teraz mam), ale w domu to nie bardzo.

No to kupiłem jednego mini - mini nadal jest spore - pod typową polską puszkę (50mm) to nie bardzo wejdzie, ale to się pewnie dorobi dodatkowe puszki obok istniejących i jakoś to będzie,
@noekid zwróci się XD
Ja wciąż inwestuje w nowe rozwiązania IOT i końca nie widzę. Ostatnio żona się pyta : po co regulowanie prędkością wentylatora w WC
@ste3: no nie, JAK TO PO CO xD

podrzuć jakieś pomysły co mądrego składasz ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja na razie się uczę elektroniki i programuję podstawy przyszłych systemów (unikam gotowców) i tak naprawdę jeszcze nie mam przemyślane za wiele co bym chciał zrobić
@noekid narazie standardy, światła, czujki ruchu, czujki temp./wilgotności, kamery, wentylatory, klimatyzacja, wejście - zamek i domofon, może kiedyś termostaty i rolety.
Teraz będę się bawił w specyficzne automatyzację... Gdy mój tel jest w domu to.... Oto itd