Wpis z mikrobloga

Nacjonalistyczny portal powołuje się na słowa w Radiu Maryja -> https://www.wykop.pl/link/5614797

Artykuł to fake news. W rzeczywistości prawo będzie zakazywać dyskryminacji i przestępstw z nienawiści z powodu orientacji seksualnej i tożsamości płciowej. Proponowane prawo w żadnym stopniu nie będzie ścigać za mówienie, że "małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny" albo za cytowanie Pisma Świętego (kłamstwo w opisie znaleziska).

Artykuł w Forbes:

"Among the biggest opponents there is the Italian episcopal conference (CEI) (...) recently wrote the religious institution in a note, underlying that there is no need for a law against homophobia. Specifically, the fear is that the law will limit freedom of expression

The promoters of the law argue that the law poses no such risks. “The law does not punish freedom of opinion at all. Rather, it can contribute to promoting cultural change in the perception of the LGBT+ world. In the law text there is a large section dedicated to prevention, from the institution of a national day against homophobia to shelters for LGBT+ youth who are sent away by their families and persecuted” said Zan."


"A law punishing discrimination and hate crimes against LGBT+ individuals may soon be approved in Italy."

"(...) and generally any discrimination based on sexual orientation, gender identity, as well as gender-based violence will be punished."

https://www.forbes.com/sites/irenedominioni/2020/06/30/italy-towards-its-first-law-on-hate-crimes-against-lgbti/#6ff82a484e38

#lgbt #fakenews #neuropa #homoseksualizm #bekazprawakow #bekazkatoli #tysiacurojenniezaleznychmediow #urojeniaprawakoidalne #homofobia
Pobierz
źródło: comment_1595357712yyhtdZuzKyhL3euz9kxdZa.jpg
  • 11
@1pikoFarad:

jak taki z Ciebie sprytny wykopek, to powiedz mi proszę czy gejoatwo odbiera jaja? Odpadają czy coś? Że trzeba się za fundacja kryć? Kto to widział, zdrowy chłop, a mówi że dzieci są mniej ważne....


To ty masz jakiś dziwny problem z tym, że prawo chce ochronić jedną z najbardziej dyskryminowanych grup ludzi na świecie.

Kto to widział, zdrowy chłop, a mówi że dzieci są mniej ważne....


Ja nie widzę
@1pikoFarad:

nie wywracaj ogona do góry kotem!


Próbuję uświadomić ci błąd twojego myślenia.

Powiedz mi czemu więc homo są najbardziej dyskryminowani na całym świecie? Cały świat się myli, czy wszyscy chorzy na homofobie?


Żeby daleko nie szukać, wezmę przykłady z naszego podwórka. Są dyskryminowani przez system prawny, jesteśmy najbardziej homofobiczny krajem w UE, a ponad 70 % nastolatków LGBT w naszym kraju ma myśli samobójcze. A jest nawet pewien poseł na
Powiedz mi czemu więc homo są najbardziej dyskryminowani na całym świecie? Cały świat się myli, czy wszyscy chorzy na homofobie?


@1pikoFarad: Obrzydliwe. Już dawno powinienem mieć ciebie na czarnej.

@Tajemniczy58: Ta osoba zachwyca się strefą wolną od lgbt, dyskusja nie ma sensu - np. tutaj usunął komentarze z największą ilością plusów: https://www.wykop.pl/wpis/49666933/ahhh/
Pobierz
źródło: comment_15953600155P5Swx9GCXUwm7QLEAHrLb.jpg