Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mekekeke: odległość od plaży po wyjściu z apartamentu w lewo to 3 minuty, w prawo podobnie. Ta po lewej nie powinna być zatłoczona. Pamiętaj że w Chorwacji plaż piaskowych prawie nie ma więc trzeba sobie ogarnąć coś do leżenia. Pełno tego na straganach, do wyboru do koloru.
@ramirezvaca: ogólnie chyba urlop się przesunie w czasie bo za późno z tym wszystkim zaczęliśmy się ogarniać i wyskoczymy w góry, a w lipcu na spokojnie chorwacja. Te kamienie nam aż tak nie przeszkadzają, słyszałem że złote piaski też bardzo fajne są, tylko chcemy raczej samochodem jechać przez tego wirusa. A nie wiem jak tam do Bułgarii kilometrowo wychodzi
@mekekeke: samolot bez problemu wczoraj wróciłem wylatywałem w piątek, Bułgarzy mają mało zjechane głowy koronawirusem, jest normalnie. Plaża fajna ale my w góry zasuwaliśmy tam dopiero jest zajebiście nie to co w naszym zakopiańskim cyrku
@mekekeke: Nam odwołali Hiszpanię więc na spontanie kupiłem Burgas, Stara Planina i rejon Sliven wymiata, do tego pociągi bułgarskie mają klimat. Tak bardzo się podobało, że kupiłem bilet na wrzesień i robimy Botew :)
@mekekeke: jak lubisz góry to Bułgaria jest rewelacyjna, parę lat temu robiliśmy Koronę Bałkanów i zaraziła nas Musała, teraz śmignęliśmy mały kawałek Starej Płaniny, super w rejonie Sliven wysokości naszych Biesów ale skała, jaskinie rewelacja i co najważniejsze zero tłumów, a to raptem godzina z hakiem pociągiem z Burgas. Pociągi tanie :)
@ramirezvaca: byłoby zajebiście. Lubię góry i aktywne spędzanie czasu. Różowa znowu woli leżeć na plaży dlatego może być mały zgryz. Ale jako że jutrzejszy wyjazd przełożony to pojedziemy chyba na 3 dni do Szczyrku czy do Wisły, zobaczyć jak jej takie spędzanie wolnego czasu odpowiada. Chyba że polecasz coś z polskich Gór
@mekekeke: Babia ale w tygodniu, bo tak w weekend to supermarket, jak lubisz jaskinie i masz sprzęt, przynajmniej kask i ciuchy do wybrudzenia to coś Ci polecę ale na priv, bo czasem GOPRowcy mają dużo roboty jak ktoś się zapuści a nie kuma bazy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ramirezvaca: znaczy mi by się podobało ale tak jak mówię jadę z lewnicem więc jaskinie raczej odpadają gdyby wypad z kumplami to mega opcja. W czwartek z rana lub jutro wieczorem wyjazd. Wolałbym uniknąć tłumów, dlatego też zakopanego nawet nie wymieniam bo to chore co tam się dzieje
@mekekeke: jeśli Babia to od leśniczówki w Lipnicy, od Krowiarek się nie pchaj bo tam #!$%@? można dostać, tak samo od Markowych i polecam wschód słońca moim zdaniem to góra z najlepszym wschodem jaki kiedykolwiek widziałem. Noc wygląda też obłędnie, gwiazdy etc. ale my mamy korbę na Babią ot magiczna góra, którą obecnie oblegają turyści, polecam w zimie ale to matka niepogód ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mekekeke: ja nie muszę blisko mieszkam ( ͡° ͜ʖ ͡°) a patrz w Lipnicy na pewno coś znajdziesz, po drodze na szlaku masz ruiny starego schroniska i najwyżej położone źródło w Beskidach: Głodna Woda (jak dobrze pamiętam)

co do butów ja mam korbę moje buty nazywają się Scarpa, różowej też ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ramirezvaca: o jeb. Nie no teraz nie wywalę pół kafla na buty. Jeszcze czeka Chorwacja/Bułgaria ;/. Myślałem że do 250zl coś dostanę. Jak jeździłem do zakopca/Szczyrku to brałem po prostu moje Asics Cumulus 18, ale to jednak nie buty w góry
@mekekeke: Biesy ok ale obecnie są modne i tłumy jak coś polecam Tarnawę Niżną i noclegi "u Agaty" jesteś na totalnym zadupiu gdzie łapie tylko ukraińska sieć, tak na marginesie tam akurat kręcili Watahę, jak dobrze poszukasz to znajdziesz plan filmowy (nie wiem czy jeszcze jest) my trafiliśmy na chatkę i bunkier ( ͡° ͜ʖ ͡°) do tego masz lajtową trasę do źródeł Sanu. Kawałek drogi do
@mekekeke: spoko :) jak mogę doradzić to nie bój się zagranicy naprawdę są fajniejsze miejsca niż Tatry z goralenvolk, Ukraina jest świetna, Włochy Bergamo i blisko Grigna (szczyt) plus jezioro Como, Rumunia i Karpaty rewelacja, ogólnie pobaw się w Koronę Bałkanów naprawdę warto :)
@ramirezvaca: chciałbym w najbliższej przyszłości odwiedzić Alpy, königssee, strasznie podobają mi się te widoki. Później może dalej coś z Twoich propozycji, o Ukrainie nigdy bym chyba nie pomyślał jako o miejscu do chodzenia po górach xd