Wpis z mikrobloga

@oblaczek: I cyk sinice ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Smmm: to prawda, bo na plaże to sie chodzi wieczorem spotkać albo na browarka, nikt z moich znajomych nie chodzi tam odpoczywać, poza tym niektóre plaże są brudne i śmierdzi moczem, jedynie Stogi całkiem ładne ale jest mega daleko i nikomu się nie chce
  • Odpowiedz
@f-lock: zależy gdzie jesteś nad tym Bałtykiem :P Na helu możesz być z dwóch stron :P Ale w najpopularniejszych miejscówkach w trójmieście zachodzi za plecami, a wschodzi nad wodą.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@oblaczek: a gdzie się zatrzymaliscie? Ja w tym roku wybrałam sobie Ustronie Morskie na cel urlopu i strasznie żałowałam - typowy kurort pełen ludzi, budek z pamiątkami made in china, słabym jedzeniem za grube monety, brakiem miejsc parkingowych nawet na płatnych parkingach, głośnym disco i w sumie to brakiem jakichkolwiek atrakcji oprócz plaży czy super nadmorskich rozrywek pt. gabinet luster/wesołe miasteczko/gabinet figur woskowych. Wszystkie okoliczne miejscowości - Rewal, Nachorze, Międzyzdroje
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@austra: my przyjechaliśmy do Krynicy morskiej. Z atrakcji to samo co piszesz, ale mamy fajne domki wynajęte z prywatnym parkingiem, spokój na terenie wszytsko prima sort
  • Odpowiedz