Wpis z mikrobloga

W związku z tym, że zostałem wylosowany przez @SwiatBaterii do testowania kabelka mam parę przemyśleń.

Po pierwsze, dzięki za fajna paczkę, miła niespodzianka że dotarło coś więcej niż kabel

Opakowanie tego przewodu trochę ryje beret. Przyzwyczaiłem się do kabli z Ali, pakowanych luzem. A tu w sumie opakowanie też jest ładnym i ciekawym dodatkiem. Ma uchylna klapkę, na magnes, dzięki której możemy podejrzeć jaki to kabel.

Kabel wydaje się bardzo solidny, jest twardy oplot, są wzmocnienia przy złączach, ciężko oczekiwać czegoś więcej. Niby to że końcówka świeci to zbędny bajer, ale jakoś tak wieczorem łatwiej podłączyć bez zapalania światła.

Ciężko mi się wypowiedzieć co do współpracy z szybkimi ładowarkami. Widzę że mój Samsung Note 9, pokazuje że będzie się lądował krócej niż na oryginalnym kablu, ale ciężko go rozgryźć.

Jest jeszcze jedna, najważniejsza dla mnie rzecz. Kabel bardzo ciasno wchodzi w telefon i super, bez luzów się trzyma. Jest to o tyle ważne, że mój Note, ze znanych tylko sobie powodów nie lubi się z kablami. Miał już wymienione złącze USB-C, a i tak, mało kabli pozwala na łączenie się z kompem, plus dochodzi do samoczynnego rozłączania ładowania co około 10sek. Tu od samego początku ten problem nie występuje, wiec jestem w pozytywnym szoku (òóˇ)

#testujemygc
  • 2