Wpis z mikrobloga

Pocztówki mojego autorstwa właśnie dotarły do mnie z drukarni, więc ośmielam się zorganizować malutkie #rozdajo gdzie jeden Mirek lub Mirabelka wygra pocztówkę, a ja ją ozdobie, wypisze i wyślę na wskazany adres () Wystarczy tylko zaplusować ten wpis.
Kto chce, może takie pocztówki u mnie zakupić, bo zbieram na nowe spodnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#czujedobrzeczlowiek #chwalesie
cytmirka - Pocztówki mojego autorstwa właśnie dotarły do mnie z drukarni, więc ośmiel...

źródło: comment_1595245520AZumFXPBaTRHMglHDxR6wT.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@Romoro: rokokoko pocztówki spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°) Taki styl vintage z motywami roślinnymi podoba mi się najbardziej :D
@Cointreau: No w zasadzie można powiedzieć, że jest to w jakimś sensie pocztówkowa wersja dekupażu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
Pocztówki zostały wykonane na sposób "mixed media", czyli z wykorzystaniem naklejek, stempli, tasiemek ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@cytmirka A na to na plastyce nie mówiono kolaż?
  • Odpowiedz
@Halbr: Kolaż to sposób w jaki wygląda kartka (zlepek obrazków) a "mixed media" mówi o tym, z czego jest zrobiona (z wielorakich, pomieszanych materiałów). Nie wiem jaki jest odpowiednik polski do nazwania tego, ale po angielsku, w świecie pocztówek mówi się na to dokładnie "mixed media collage" :)
  • Odpowiedz
@fi9o: Fascynujące jest to jak wiele pytań już na ten temat dostałam XD Nawet nie umiem tej genezy wytłumaczyć w prosty i logiczny sposób, ale ogólnie to:
Zakładając tu konto chciałam aby moja nazwa była połączeniem codziennego słowa z czymś związanym z wykopem, więc najbardziej mi pasowało "cytrynka. zmieniłam węc końcówkę na "mirka" jako że mirko, mirek ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i wyszła cytmirka. Początkowo przez
  • Odpowiedz