Wpis z mikrobloga

Może ktoś się wypowiedzieć na temat internetów w #koba ? Potrzebuję FTTH, najlepiej ze stałym IP, otwartymi portami, przydałoby się coś więcej niż Upload, który jest 10% downloadu. Próbowałem porozmawiać z kobietą na infolinii #koba ale nie bardzo kumała o co mi chodzi :/ Widziałem, że jest też kilka innych miejscowych firm ale chyba nie bardzo chcę z nich korzystać skoro nie potrafią nawet zmienić favicona z worperessowego na swój własny. Jakiś rok temu kontaktowałem się z #orange z zapytaniem czy udałoby się podłączyć światło od nich ale niestety od tamtego czasu dupa cicho (chyba nie potrzebują nowych klientów).

PS. Dla wszystkich fajnych człowieków. Pytałem na Szkolnej, oni dostarczają tylko 5G a ja nie zamierzam sobie gotować mózgu.
#bialystok #koba #internet
  • 10
  • Odpowiedz
nie potrafią nawet zmienić favicona z worperessowego na swój własn


@wipeoutSpoon: ostanio WP zrobił aktualizację, która wstawiła logo WP wszędzie tam, gdzie ktoś wcześniej nie ustawił żadnego FI. Wiele firm nawet nie wie, że im się to wyświetla, bo nie zaglądają codziennie na własną stronę (bo niby po co mieli to robić)

Co do Koby czy innych, to nie dzwoń na infolinię tylko na dział techniczny
  • Odpowiedz
@wipeoutSpoon: koba nie oferuje ftth (nie dot. domów jednorodzinnych).
Na symetryka nie licz (chyba, że budżet nie ma znaczenia, wtedy oferta dla firm wchodzi, ale wtedy płaci się za każdy mbit). Jest opcja na publiczny adres IP (za natem) - zmienny (rzadko, ale mimo wszystko).
Przy największej ofercie wychodzi mi stabilne 550/30 - więc raczej kiepsko.
  • Odpowiedz
@b__g: dupy nie urywa ale najgorzej też nie jest. Wielkie dzięki za screeny. W moim przypadku jest FTTH, mieszkam w bloku, który jest niedawno wybudowany i deweloperowi udało się o tym pomyśleć.
  • Odpowiedz