Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu pytałem o pomoc w wyborze najłatwiejszych do wbicia mobów do bestiarki za 25pkt. Skorzystałem z waszych propozycji i zostało mi do wbicia jeszcze 13 potworów. Bestiarkę robię tylko i wyłącznie pod achievementy, nie interesują mnie punkty i loot z potworów (i tak z reguł nie zbieram). Także, wrzucam listę potworów z tego przedziału których nie mam wbitych, pomóżcie wybrać takie które wbije najszybciej czyli jak największe skupiska i z małą ilością hp. Gram ed, solo. Jestem niedzielnym graczem i połowę mobów z tej listy nawet nie kojarzę.
#tibia
Vadzior - Jakiś czas temu pytałem o pomoc w wyborze najłatwiejszych do wbicia mobów d...

źródło: comment_1595164503lKAj0uOzg7K1ocd3hIndgQ.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
werefox/werebadger/wereboar - west edron -1 to kozacki exp dla ~150+ eda solo, raczej nie dobijesz boarów jak skończysz foxy/badgery więc potem lecisz na grimvale dobić boary razem z wolfami
  • Odpowiedz
@Vadzior pirate najlepiej yalahar, mało biegania i jest ich sporo. Barbariany i ice witche na barb campie, orc najlepiej na raidzie na zao, dwarf Geo na dwarf hell ale to raczej tylko na rapid, orc leader i warlord na quescie orc fortess, priestessy i liche na liche hell goroma, elder bonelord i braindeath na liberty bay,corymy wszystkie na port hope, askaraki edron, mino culty wszystkie mintwallin, dalej mi się nie chce pisać.
  • Odpowiedz
@Insane_Mike: Ale to co wymieniłeś to właśnie mocno czasochłonne, pod rapid właśnie, a nie do bicia tak na szybko. Skorzystałem z propozycji kolegi wyżej i... i jutro pewnie skończę xD
Jak chcesz do daj propozycje 10 mobów po 2,5k które zabije najszybciej (przypominam, waste nie istotne, najważniejszy jest czas)
  • Odpowiedz
@Insane_Mike: Askaraki/shaburaki mam done, został mi tylko prince i lordy. Ile ich jest? 3? Pod warunkiem jeszcze odpowiedniego world changu.
Mino culty to nie wypowiem się bo nie znam.
Priesty i liche jeżeli chodzi o lich hell to też mało, bo trzeba czekać na resp na moim poziomie.
Z piratów to tylko corsarze są na liście. A ile ich się respi? Kilka. Na zabite po 1k+ pozostałych zabiłem ich raptem 80.
  • Odpowiedz
@Insane_Mike: No właśnie, na rapidzie xD Ja chce te 13 mobów dobić jak najszybciej. Ale już mam zaplanowane z tej listy co bić, bo mireczek wyżej dobre miejsca polecił.
Teraz 10 szybkich mobów co trzeba 2,5k. Polecisz coś?
  • Odpowiedz