Wpis z mikrobloga

Po prawie 2 tygodniach posiadania wygranej podkładki z #rozdajo od @SAVIO_multimedia pora na ocenę ( ͡ ͜ʖ ͡)
https://www.wykop.pl/wpis/50423949/mirabelki-i-mirki-w-nawiazaniu-do-potrzebujemy-was/
Wcześniej miałem podkładkę (widoczna z prawej) Razer Goliathus z Aliexpress (nie wiem czym ta z chin się różni od tej z oficjalnej dystrybucji, bo drogiej podkładki bym nie kupił, ale i tak fajnie się sprawdzała ( ͡° ͜ʖ ͡°)-). Nowa podkładka jest widoczna po lewej.

- powierzchnia podkładki od Savio jest bardziej porowata, jednak myszka się ślizga tak samo, jak na tej starej, funkcja podkładkowatości podkładki spełniona ( ͡º ͜ʖ͡º)
- stara podkładka miała wymiary 270x215x3mm, nowa ma 1000x500x3mm, na moim biurku jest trochę mało miejsca, więc z jednej strony część podkładki zwisa, ale to nie przeszkadza, bo pod spodem jest guma, więc nie spadnie
- fajny minimalny design, prosta geometria rysunku, a nie narzygane jak w Razerowym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- to nie jest podkładka, to pieprzony obrus do komputera (°° , a wiadomo obrusy czasami się brudzą. Już sobie wyobrażam czyszczenie i suszenie tego ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- jak miałem małą podkładkę, to jak coś położyłem na biurku, to nie kładłem na podkładkę, więc te przedmioty mi nie przeszkadzały w używaniu komputera. Teraz całe biurko jest podkładką i kładę rzeczy tam gdzie popadnie, a potem muszę je przesuwać, bo myszką nie mam gdzie ruszać, jest tendencja do robienia sobie bałaganu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- podkładka działa jak izolator cieplny, latem może ci się bardziej ręka pocić od opierania się od nią, niż o blat biurka
- po dwóch latach używania starej podkładki, zaczęła miejscami odpadać guma. Prawdopodobnie spowodowane przez ciepło ręki. Ciekawe jak się zachowa ta podkładka za 2 lata

Podsumowując: nie ma niczego złego w posiadaniu małej podkładki. Jak ktoś chce dużą, to jego sprawa ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
#recenzja #nierozdajo #wygryw #pcmasterrace
Pobierz Ryptun - Po prawie 2 tygodniach posiadania wygranej podkładki z #rozdajo od @SAVIO_mu...
źródło: comment_15951577855TxashR4zYs8xi2GdYx6B8.jpg
  • 1