Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marcusx: A kiedy jest szansa że będziecie bliżej siebie mieszkać? Na dłuższą metę raczej małe szanse ale jako tymczasowe rozwiązanie ok
  • Odpowiedz
@marcusx: Na mojej podstawie 2 zwiazki na odległość, była milosc i w ogóle, a zaden nie przetrwa
Poznałam chłopa na miejscu i już zaraz 2 lata razem i bez porównania
  • Odpowiedz
@marcusx: Przetrwa jak będziecie chcieli. Najpierw byłam w jednym związku na odległość 350km, po roku zamieszkaliśmy razem, ale związek ogólnie był niewypałem z wielu innych powodów. Potem znowu ta sama odległość w kolejnym związku, tez po jakimś czasie zamieszkaliśmy razem. Właśnie śpi obok mnie, jesteśmy rok po ślubie, a ja nie mogę spać bo nasza córa skacze mi w brzuchu ;)
  • Odpowiedz
@littlepieceofheaven: Niby dlaczego? Poza tym u nas było związek na odległość -> mieszkanie razem -> zaręczyny (po 1,5r mieszkania razem) -> ślub -> ciąża kilka miesięcy po ślubie

W poprzednim związku w momencie bycia na odległość wszystko było super, potem jak zamieszkaliśmy razem okazał się być psychopatą, który mnie szantażował emocjonalnie, zaserwował siniaki. Także kompletnie inna historia :P
  • Odpowiedz