Wpis z mikrobloga

Planuję kupić auto używane, 2-3 letnie (ew. 4-letnią Toyotę) z przebiegiem do 100 000km, z gwarancją. Mam w związku z tym pytanie - na co zwrócić uwagę w gwarancji? Co powinno w niej być, jak powinna wyglądać?

#motoryzacja #samochody
  • 9
@rkadjar: Cały czas się mocno waham, ale bez zmian w moich wyszukiwaniach pojawiają się:
- Skoda Octavia kombi
- Toyota Auris / Corolla kombi
- Toyota Verso
- Opel Corsa kombi
@ToJaTwojMorderca: A ta gwarancja obejmująca auta z tej wyszukiwarki to gwarancja handlarzy czy producenta?
@rkadjar: Dlaczego odpuściłbyś Toyotę? O Focusie myślałem, a 308 raczej nie brałem pod uwagę bo mi zaszczepiono, że francuskie auta się szybko sypią (chociaż nie wiem czy to nadal jest prawda)
@lab_rat: wszystkp masz na stronie ktora Ci wyslalem. Ja z japonczykow jestem zadowolony. Te gwarancje typu supergwarant itp ktore oferuja handlarze to jest przekret i skok na kase. Toyota Plus to normalna gwarancja udzielana na sprawdzone samochody. Aby ja utrzymac obowiazuja Cie przeglady u Toyoty jak lrzy nowym aucie.

"Opracowanie oraz wdrożenie programu gwarancji dla samochodów używanych sprzedawanych za pośrednictwem autoryzowanej sieci dealerskiej Toyota w Polsce ma charakter kluczowy z uwagi