Wpis z mikrobloga

West Brom właśnie przegrał z Huddersfield, a to oznacza, że Leeds United po 16 latach wraca do Premier League, najprawdopodobniej jako mistrzowie (wystarczy, że zdobędą choć 1 pkt w 2 ostatnich meczach lub trzecie Brentford straci jakiekolwiek punkty w ich 2 ostatnich meczach). Z obecnym właścicielem, trenerem i inwestycjami będzie top 10 na luzie w pierwszym sezonie w Premier League ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jako ciekawostka, Mateusz Klich jako jedyny zawodnik startował w każdym meczu ligowym odkąd Marcelo Bielsa objął posadę trenera - 90 meczy z rzędu i zapowiada się więcej
#mecz #pilkanozna #premierleague #leedsunited
strfkr - West Brom właśnie przegrał z Huddersfield, a to oznacza, że Leeds United po ...

źródło: comment_1595011592Avr4RX88zPJBOJErWtgpbZ.jpg

Pobierz
  • 16
@strfkr: To w Championship, gdzie są 24 drużyny i poziom jest zróżnicowany, a i tak potrafili przegrywać/remisować z outsiderami. Podobnie jak w poprzednim sezonie, kiedy to kompletnie zepsuli końcówkę sezonu też nie grając z czołówką ligi. Z pewnością fajnie, że awansowali, ale nie zdziwiłbym się gdyby przez większość sezonu dobrze funkcjonowali w PL, a pod koniec odwalili lipę i spadli
@freekid: o co wam chodzi xD Chyba normalne, że pamiętam jakie miałem przewidywania co do mojego klubu, a skoro bardzo dobrze trafiłem, to sobie wróciłem połechtać ego. A wy chyba myślicie, że czekałem na was przez cały sezon, nie schlebiajcie tak sobie xD