Wpis z mikrobloga

Też was boli jak widzicie inne dziewczyny, w pełnym mejkapie, włosy jakby do fryzjera chodziły codziennie, usta z botoksem, sukienki jak z katalogu a wy...No my to wyglądamy jakbyśmy pracowały w polu i krowy doily. Mężczyźni mogą mówić, że oni takich nabotkosowanych lasek nie lubią, że mejkap to zło i co z tego jak się na za nimi oglądają?
Mnie nie stać na to, żeby tak wyglądać i widzę że takie jak ja są daleko w tyle. Nawet nie wiem czy płeć męska to jak nas widzi to myśli o nas jak o człowieku czy może bardziej o czymś gorszym.
#przegryw
  • 36
@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: Ani nie trzeba mieć mejkapu, ani włosów jak od fryzjera, ani ust z botoksem, ani markowych ubrań(na to tylko baby i oskarki zwracają uwagę). Jeśli jesteś zadbana i nie jesteś monstrualnie otyła, to nie powinno być problemu. I co do włosów - mnóstwo facetów, w tym ja, lubi jak są nieułożone, jakbyś dopiero wyszła z łóżka.
@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: Pomiędzy nabotoksowaną pinidzią, której twarz nie potrafi wyrazić żadnej emocji poprzez nadmiar kwasu hialuronowego, a laską, która wygląda jakby ją oderwano od pługa, istnieją jeszcze ładne, naturalne, zwykłe w swojej piękności, zadbane kobiety, które nie świecą ciałem, ani nie owijają się w wory pokutne. Po co takie sprzeczności?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: po co miałbym kłamać? Życie. No to z drugiej strony, kogo widujesz z takimi lalami? Bo ja napompowanych łysoli, Oskarkow, wydziaranych typów spod ciemnej gwiazdy, managerków w kryzysie wieku średniego, jednym słowem nikt normalny takiej szmuli nie chce na stałe xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: mężów? Raczej typów którym dają. Bo tylko tego można po takiej lali oczekiwać. Myślisz, że taka ugotuje Ci obiad albo posprząta? xD Obsługa pralki żeby mieć co na dupsko założyć to raczej szczyt możliwości intelektualnych.