Wpis z mikrobloga

@albertbranka ty mireczku chcesz zarabiać na tych narzędziach ? To jest do domu i tam się sprawdza :)

@anonim1133 mam w domu ale brałem dodatkowo Aku 20 V 4Ah i do prac gdzie nie musisz ciąć płyt czołgowych przez kilka h tylko do domowych zwykłych prac jest w pełni wystarczający :)
Jaki akumulator tam jest 2AH w zestawie?


@anonim1133: 4Ah. 2Ah nie da rady - będzie się grzać i raz dwa padnie. Generalnie coś tym tym utniesz, ale może się rozlecieć w każdej chwili. Ta regulacja obrotów to fikcja. Na biegu innym niż najwyższy nie ma praktycznie mocy.
ty mireczku chcesz zarabiać na tych narzędziach ? To jest do domu i tam się sprawdza :)


@lio2pl: Bez żartów. Do firmy w której pracuje, używa się tego raz na ile tak jak mówię obciąć wkręty, ale nie ma innego urządzenia którym dałoby się to ogarnąć niż szlifierka aku. Co się nałaziłem za Januszem żeby mi pozwolił to kupić to moje, teraz łażę za wyrzynarką i aku 4ah
@albertbranka mam kilka narzędzi parka na Aku z parka ale używam ich tylko z wygody jak cos drobnego jest do zrobienia a nie chce się rozwijać przedłużacza - co do Aku 4 to warto bo jest różnica

@NiepoprawnyKomentator. Używałem Aku 2 Ah i nie grzal się jakoś bardzo więc nie wiem skąd ta opinia. Co do jakości wykonania - wydaje mi się że w tej cenie jest dobra - to nie
@albertbranka rzecz przyzwyczajenia i praktyki :) ale tu się zgodzę wtedy może być przydatna regulacja :) a co do samego tematu to wydaje mi się że to są pocieszne narzędzia do domowego dłubania :)