Wpis z mikrobloga

Witam serdecznie, nie mialam zamiaru tutaj mic wrzucac raczej tylko byc ''pasywnym obserwatorem XD'', ale jednak natrafilam na ten filmik na fb i postanowilam, ze musze to wstawic, no po prostu to SIE O TO PROSI. A wiec do rzeczy ( ͡ ͜ʖ ͡)

Naprawde tego nie rozumiem. Dlaczego ludzie znajdujacy sie w takiej sytuacji robia sobie dziecko?! Przeciez to niemoralne, wciagac niewinne stworzenie w to glebokie gowno, jeszcze jakby ta dziewczynka miala jako takie dziecinstwo, zabawa z rowiesnikami i beztroska itd to okay, ale nie dosc, ze zyje w syfie, to jeszcze ciezko pracuje dla starych, cos podejrzewam, ze splodzili ja glownie po to, zeby ich wyreczala w pracy (podkreslam GLOWNIE, nie tylko)... to skrajnie egoistyczne i podle... No po prostu rak i teksanska masakara pila mechaniczna... plakac sie chce ;_; (ps. mozecie sobie pisac takie prymitywne zagrywki jak CiErPiEnIe UsZlAcHeTnIa albo Ma CoS cZeGo DzIeCi Z kRaJoW pIeRwSzEgO sWiAtA nIe MaJa)... co do tego drugiego moze i troche racji jest, ale jak juz mowilam NIC NIE ZREKOMPENSUJE LAT CIERPNIENIA, N I C !!!!! - jest to moj komentarz zamieszczony pod filmem. Moze to troche leniwe, ze mi sie nie chcialo specjalnie formulowac nowego tutaj, ale cos jestem leniwa XD I poczytajcie sobie sekcje komentarzy, bardzo podobne do tego co ktos yu kiedys wrzucil z chlopcem zbierajacym zlom z ojcem. Sa to kometarze typu ''mimo wszystko jest szczesliwa'', ''ma cos czego dzieci zyjace w lepszych warunkach nie maja'',''mimo wszystko jest szczesliwsza''... REALLY?!! IS THIS SOME KIND O JOKE?!! ( ) tak jak juz pisalam, nic nie wynagrodzi jej cierpienia, poza tym KAZDE dziecko zasluguje na beztroskie dziecinstwo . ja wiem, ze dzieci sa szczere, ale mimo wszystko przypuszczam, iz robi dobra mine do zlej gry.
PS. Zeby nie bylo, nie jestem stricte antynatalista, znaczy nie skrajnym, ze tak powiem (antynatalista lokalnym), sama w zyciu nie planuje miec dzieci (choc nigdy nic nie wiadomo jak sie to wszystko potoczy, ale nie sadze, zeby to sie zmiemnilo, bo nienawidze malych bombelkow (wieksze dzieci zazwyczaj lubie), poza tym psychicznie sie do tego nie nadaje, jestem zbyt dzika, nieodpowiedzialna, moze nawet sadysta, czego nie wykluczam (ʘʘ)) i coraz powazniej rozwazam kastracje (HURRAY!!). Natomiast oj tak, jezeli chodzi o takie rzeczy jak tu, to antynatalista jestem jak najbardziej

#antynatalizm #dzieci

https://www.facebook.com/3dni.ciemnosci.TDC/videos/465420267510828
  • 2