Wpis z mikrobloga

Rok 2000. Masz 18 lat i pół roku prawko. Poszedłeś do samochodu słuchać nocnego radia twojego taty w którym leci kultowy utwór "bo tutaj jest jak jest", 5-letniego Audi 80 z silnikiem benzynowym 1.8. W tle słychać stukot deszczu bijącego w karoserię. Szyby lekko parują. U boku twoja nastoletnia dziewczyna i całe życie przed tobą
jmuhha - Rok 2000. Masz 18 lat i pół roku prawko. Poszedłeś do samochodu słuchać nocn...

źródło: comment_1594857089Q0fadLoVjhkjB8FdPCfyIr.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jmuhha: ;)

Ale prawde powiedziawszy, do dzisiaj mi sie marzy taką 80'tke mieć na youngtimera, bo buda sie nie zestarzała dla mnie nic a nic i dalej ten samochod dla mnie jest piękny.

Sam mialem za to Mesia 190-tkę, kochałem go, ale ruda zrobiła swoje i sprzedalem, mimo, że silnik był nie do zajechania (,)
  • Odpowiedz
@jmuhha: miałem 80 taty ale postanowiliśmy sprzedać i kupić coś nowszego. Teraz żałuje, że nie sprzeciwiłem się ze sprzedażą :( Spoko samochód
  • Odpowiedz
@kacor87 Pięcioletnie w momencie zakupu, a ojciec był drugim właścicielem (w Polsce). Bo tutaj jest jak jest to rocznik 2003, więc to może być 2017 i tęga wsia do której B5 nie dotarł.
  • Odpowiedz