Wpis z mikrobloga

W Wiedzmina najlepiej grać nie znając historii, lore, nie znając książek i nie mając swoich ulubieńców i wrogów w fabule.

Wiedźmini są z natury bezstronni, o nie Temeria upadła, no szkoda, a macie jakieś zlecenie dla wiedzmina? I nara

Grając w W2 czułem się mega zajebiście nie wiedząc kto z kim po co i jak, jakieś wojny sprzeczki, awantury, macie spine między sobą to miejcie, ja chce tylko osiągnąć swój cel xD W ten sposób moim zdaniem powinno się w tę grę grać, tak jak w innych tytułach warto się wgłębić w lore i poznać losy przed akcją w grze by wiedzieć kto jest czyim synem (#pdk) tak tu nie ma to najmniejszego sensu, bo Ty i tak jako zabójca na zlecenie chcesz tylko, no właśnie, dostać zlecenie, a czy to od czarnych, króla 'lekka mu niech ziemia będzie' Temerii Foltesta czy jakiegoś wsioka, bez znaczenia, wiedzmini nie pracują za darmo, tylko to się liczy.


#wiedzmin #wiedzmin3 ##!$%@? #niechzyjefoltest
Pobierz V.....m - W Wiedzmina najlepiej grać nie znając historii, lore, nie znając książek i ...
źródło: comment_1594802682X0vqViAR9lnVwfTOk50MUV.jpg
  • 4
@Victim
A co ma znajomość lore, historii i książek do tego? Książkowy Geralt nie opowiadał się za konkretnymi opcjami politycznymi, tylko uprawiał całkowitą prywatę, więc znajomość książek pod tym względem nawet wspiera to co napisałeś o bezstronności. A wybory we wszystkich wieśkach opierają się raczej na osobistym poczuciu moralności i tego nie unikniesz.

Chcesz sobie grać Geraltem który działa tylko dla pieniędzy i jest zabójcą na zlecenie to sobie graj, ale raczej
@ossadagowah: Ile Ci zapłacili Nilfgaardzki szpiegu za wypisywanie takich rzeczy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Poza tym skąd niby wziąłbyś informację że wiedźmini są bezstronni bez znajomości lore?


Gdy 5 lat temu kupiłem W2 na promocji to z ciekawości poczytałem trochę o tym kim się tam gra i co to ten Geralt ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Ethellon: Widzę po Twoim profilu, że lubisz