Wpis z mikrobloga

W sumie wczoraj pisałem pod tagiem że dostałem bana na wot, to opisze wam jak to dokładnie było. Wczoraj dostałem @
PL
Topic: Twoje konto World of Tanks zostało zawieszone.
Drogi Graczu,
W tej automatycznej wiadomości email chcielibyśmy poinformować o tymczasowym (na 7 dni) zawieszeniu Twojego konta, w związku z wykryciem wykorzystywania na nim zakazanych i dających nieuczciwą przewagę modyfikacji gry. Powyższa sankcja została aktywowana natychmiastowo.
Prosimy mieć na uwadze, iż nasza decyzja została oparta na bardzo szczegółowym dochodzeniu i nie może być cofnięta.
W przypadku wykrycia po raz drugi, konto zostanie trwale zawieszone.

Po czym wysłałem im ticketa:

Otrzymałem bana na 7 dni za korzystanie z modyfikacji. Proszę o informacje kiedy oraz jakie mody zostały korzystane. Miesiąc temu próbowałem zaczać grać z XVM , który zresztą ściągnąłem z http://forum.worldoftanks.eu/ ale po 3 bitwach skasowałem to, gdyż na niewielkim ekranie laptopa informacje które tam były zawarte przesłaniały mi ekran. Także proszę o odblokowanie konta w przeciągu 24 godzin oraz wypłatę 5000 golda w ramach rekompensaty za dotychczasowy czas bana. To co Państwo odwalili z tym banem dzisiaj to jest dla mnie nie pojęte, ponieważ po zakończeniu okresu bana, moge otrzymać w każdej chwili kolejny tym razem na stałe za NIC , ponieważ nie korzystam z żadnych modów. W przypadku olania tego zgłoszenia, i odpowiedzi bota w stylu ze ban jest nieodwołalny i nie mozemy nic wiecej powiedzieć informuje że world of tanks z mojej strony leci do kosza, a wszystkie płatności które dokonałem w przeciagu ostatnich 2 miesięcy (ponad 2 tys zł) zostaną wycofane poprzez obciążenie zwrotne.

Odpowiedż na ticketa:

To jest automatyczna odpowiedź.

Od czasu wprowadzenia polityki fair play, bardzo uważnie przyglądaliśmy się grze i śledziliśmy przypadki korzystania z niesprawiedliwych modyfikacji. Niestety, to konto zostało oznaczone jako wykorzystujące modyfikacje, które zostały skategoryzowane jako niesprawiedliwe bądź umożliwiające oszukiwanie.

Czyli płacisz im ponad tysiaka za miesiąc gry i nawet człowiek nie raczy Ci odpowiedzieć. Po automatycznej odpowiedzi zamkneli zgłoszenie tak że już nie mogłem odpowiedzieć.

Otworzyłem zatem nowego ticketa na refundacji:

Szanowni Państwo, otrzymałem bana na 7 dni za używanie nielegalnych modów. Próbowałem się odwołać i mimo iż każdego miesiąca wydaje sporo pieniędzy na world of tanks, otrzymałem automatyczna odpowiedz od bota i temat został zamknięty. To jest kpina. Jestem graczem średnim na żółtych statystykach , który nawet nie używa XVM , zatem po okresie tego 7 dniowego bana pewnie otrzymam bana na stałe , gdyż nie mam pojęcia o jakie nielegalne mody wam może chodzić, a nikt mi nie chciał tego wyjaśnić. Na ten czas nie mam dostępu do przedmiotów za które zapłaciłem pieniądze i w związku z tym jak mnie potraktowaliście żądam zwrotu pieniędzy za wszystkie transakcje powyżej 10 GPB z ostatnich dwóch miesięcy, na kartę master card z której dokonywałem zakupów.

Oto lista (kolejno nr zamówienia i kwota):

No i tam podałem liste i kwoty i na koncu Brak zwrotu spowoduje otwarcie sporu w banku by odzyskać pieniądze przez obciążenie zwrotne.

I ogólnie ten temat piszę wam ku przestrodze. Konto mam zarejestrowane 7 lat, gram z większymi przerwami i nigdy z nimi żadnego sporu nie miałem aż do wczoraj. Najgorsze to jest w tym traktowanie jak gówno, bo nie wskazali mi kiedy bądź jakiego moda używałem. Płace ponad 1000 zł co miesiąc za gre i nawet nie mam co liczyć na odpowiedź kogoś z supportu tylko bot mi odpowiada automatycznie i zamyka temat. Zatem kończe przygodę z wot, w gry gram dla przyjemności a nie aby się wnerwiać. Zobacze co mi odpiszą odnośnie zwrotu , ale na 99,99% zebym sie pałował i spadał na drzewo, wtedy rusze z reklamacją do banku i może jak odzyskam troche kaski to ich lekko dupka zapiecze. #wot
  • 30
@kurak2301: to paczaj mnie. LOL gram od 2 sezonu , ban juz na 3 kontach za obrazanie na kazde konto wydalej okolo 2 k w przeciągu tych kilku lat. Maja #!$%@? polityke banowania w tych grach. Jedtes dobry ale obrazasz bo ktos troluje i narnuje twoj czas = pach ban perm i nara. #!$%@? juz kupowanie czegokolwiek ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@slapdash no wlasnie nie korzystam/korzystalem z zadnych nielegalnych modow. Oprocz xvm sciagnietego z forum wota na 3 bitwy nic nie mialem. Czasem grywalem na usludze geforce now bo tam moglem odpalic wota w full opcji graficznej. Tak czy inaczej to nieistotne , istotne jest to ze support nie chce wskazac o co dokladnie chodzilo , czyli po zakonczeniu bana np za miesiac moga mi wklepac na stale i ja nie bede wiedzial
@kurak2301: Zmień język na stronie supportu na angielski i pisz po angielsku. Przechodziłem przez to kilka razy.

Polski support ma kompletną wyjebkę na ludzi, bo przez nich kilka razy przechodziłem. Na angielskim rzadko zamykają ticket bez możliwości jego otwarcia, a nawet masz szansę porozmawiać z żywą istotą. Piszę z premedytacją "żywą", bo pisanie "inteligentną" to przesada.

Ale: Nie masz praktycznie możliwości, żeby ci podali mody, które uznali za nielegalne. Często dostaję
@teh_m dzieki za rade. Tak czy inaczej wiecej ticketow pisac juz do nich nie bede bo bez sensu jest sie kopac z koniem. Czekam na odpowiedz na żądanie zwrotu kasy z ostatnich 2 miesiecy, na 99% napisza ze maja mnie w dupie i z ta odpowiedzia udam sie do banku by zrobili obciazenie zwrotne. Jak operacja sie powiedzie to i tak moje konto wot zostanie zablokowane na wieczny czas
@n4ojlj3_42lk: @kurak2301: jakieś 3-4 lata temu grałem na modzie na łamanie drzewek, lasery i na tym modzie co pokazuje reload przecownika i nic. Gralem tak dlugo do momentu wprowadzenia nowego patcha bo mi sie nie chciało ich na nowo instalować .
Wiec albo sie ktos pomylił albo system się u nich #!$%@?ł.
P.s teraz mój klient jest czyściutki jak łza :D
@kurak2301 Pobrałeś xvm z forum WoTa. #!$%@? wie kto podał ten link i co pobrałeś razem z tym xvm, pewnie nawet sam nie sprawdzałaś. Założę się, że razem z nim było jakieś nielegalne gówno, na które nawet nie zwróciłeś uwagi, bo pewnie myślałeś, że to część xvm. Stąd banik, oczywiście zasłużony.