Wpis z mikrobloga

#ufc
#ksw
#mma

Mireczki, pytanko. Zamierzam zaczac chodzić na treningu MUay thai, tylko kwesstia jest kupna ekwipunku, bo wirus i za bardzo nie ma możliwości udostepnianiania sprzętu w klubie. Ktoś trenował? Co jest potrzebne i ewentualnie z jakich firm?
  • 9
@Misticmac:
kup ochraniacz na jaja, szczękę, owijki zwykłe są git na razie. Potem możesz rękawiczko-owijki kupić najwyżej.

Ochraniacz na golenie (ja mam Venuma, bardzo solidne), rękawice na początek jakieś 12 (ale sparingowo to takie mało przyjacielskie są)

Z rekawic przetestowalem już sporo i powiem, że imho najlepsze są rękawice: Twins, Fairtex, Top King albo Yokkao. Drogie, ale biedny płaci dwa razy. Po dłuższym czasie nic się nie sypie, tylko trzeba o
rękawice na początek jakieś 12 (ale sparingowo to takie mało przyjacielskie są)


@sztilq: za 12 na treningi i sparingi wprasowywałem w ściany na sparingach, jeśli ktoś twierdził, że go to nie obchodzi bo on sobie nic nie zrobi.

@Misticmac: na treningi minimum 14, a najlepiej 16oz. Co do reszty, @sztilq ma całkowitą rację - wliczając w to #!$%@?ść everlastów. W mastersach przetrenowałem 3 lata, robiąc minimum 4 treningi tygodniwo, zanim