Wpis z mikrobloga

#muzykauwielbieniowa #piesninauwielbienie

"Czy widziałeś duży film dokumentalny „Ten, który jest Suwerenem Wszechrzeczy”? Zdobył nagrody na wielu międzynarodowych festiwalach filmowych i został doceniony i wysoko oceniony przez wielu znawców:

Reżyser Noel Izon powiedział na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Europie Północnej: „Jestem reżyserem filmów dokumentalnych, więc wiem, ile czasu zajmuje zrobienie filmu. W normalnych okolicznościach ukończenie mojego filmu potrwa cztery lub pięć lat, ponieważ fundusze nie zawsze są wystarczające. To, co zrobilibyście w tym filmie, to innowacja techniczna, która naprawdę robi wrażenie i mam nadzieję, że więcej osób na całym świecie będzie mogło zobaczyć ten film. ” „Wiem bardzo dobrze, że jest jeden Wielka Wszechmogący On, który sprawił wam do zrobienia tego filmu. Jest także tak, że umożliwił wam ukończenie tego filmu w tak krótkim czasie, ponieważ wiesz, że normalna osoba zajmuje wiele lat, aby ukończyć film. ”
Fotograf Handel Hamphrey powiedział na festiwalu Inspired Faith Film: „Nie ma wątpliwości, że jest to najlepszy dokumentalny, jaki kiedykolwiek widziałem. Nakręciłem też dokumentalny, ale wolę wasz dokument, ponieważ jakość waszego dokumentu jest bardzo dobra, obraz jest bardzo wspaniały i wszystkie aspekty Boga, ja Byłem poruszony płakać. „Ten, który jest Suwerenem Wszechrzeczy” jest rzeczywiście bardzo szokującym filmem i więcej osób musi na to spojrzeć. Ten film dokumentalny można bezpłatnie wyświetlić na Youtube, to naprawdę Boża łaska. Podzielę się nim z jak największą liczbą osób”.

Proszę obejrzeć: Pieśni na uwielbienie

Film dokumentalny 2019 | „Ten, który jest Suwerenem Wszechrzeczy” Muzyka uwielbieniowa (Wspaniały Bóg)

W ogromnym Wszechświecie, wszystkie ciała niebieskie poruszają się precyzyjnie po swoich orbitach. Pod niebem, góry, rzeki i jeziora mają swoje granice, a wszelkie stworzenia żyją i rozmnażają na przestrzeni czterech pór roku zgodnie z prawami życia… Wszystko jest tak znakomicie zaprojektowane – czy istnieje Jeden Wszechmocny, który rządzi i organizuje to wszystko? Od momentu, gdy przychodzimy z płaczem na ten świat, gramy w życiu różne role. Przechodzimy od narodzin do starości i śmierci, od radości do smutku… Skąd tak naprawdę pochodzi rodzaj ludzki i dokąd wszyscy zdążamy? Kto rządzi naszym losem? Od starożytności aż po obecne czasy powstawały wielkie narody, dynastie rodziły się i upadały, a kraje i ludy kwitły i znikały przykryte falami historii… Tak jak prawa natury, prawa rządzące rozwojem ludzkości skrywają nieskończoną ilość tajemnic. Czy chcesz je odkryć? Film dokumentalny „Ten, który jest Suwerenem Wszechrzeczy” poprowadzi Cię aż do źródła, odsłoni wszystkie sekrety!

Źródło: Kościół Boga Wszechmogącego

Więcej: Filmy o wierze w boga

Dziękujemy za wysłuchanie nowych pieśni królestwa! Jeżeli poruszyły cię te hymny lub wychwalanie Boga i masz ochotę podzielić się tym z nami, albo jeśli napotykasz trudności na swojej ścieżce wiary, skontaktuj się z nami w dowolnej chwili. Z radością z Tobą porozmawiamy.

Porozmawiaj z nami na WhatsApp
wojciechas - #Muzykauwielbieniowa #Pieśninauwielbienie

"Czy widziałeś duży film do...
  • Odpowiedz