Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dramat. Na początku epidemii, w kwietniu zmieniłem pracę. Praca w IT, ogólnie epidemia narobila ruchu i możliwe bylo przerzucenie działan firmy na online. Oczywiście z zespołu czesc osob została zwolniona, ale wyniki trzeba robić. #!$%@? jak #$%^ dramat. Ale spoko, mam odłożoną kasę żeby przeżyć bez pracy jakieś 3 lata. Od studiów zawsze pracuje. W sumie już od studiów dziennych od 2 roku pracowałem. Wiec luz, rzuce prace i może pierwszy raz skorzystam z czegoś od państwa (33 lvl here, bez bąbelka). #!$%@?, zwolnie się, pójde do urządu pracy po zasilek dla bezrobotnych - w końcu na coś moje skladki idą. I co? I GÓWNO! Żeby dostać zasiłek to mnie muszą zwolnić. Muszę się tak dać upodlić, żeby zostać wywalonym. To że tyram 10h na dobe i mam już dosyć nie daje mi możliwości skorzystac ze wsparcia państwa. Człowiek z godnością, uczciwie pracujący nie ma na co liczyć nawet jak $%%^&& juz najzwyczajniej w świecie nie daje rady. GÓWNO A NIE KRAJ. Tylko tyraj i płać te #!$%@? składki.

#takapolska #pracbaza #mamdosyc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f0cb813e270c575295b940e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[==============..........................] 36% (85zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 8
M.: A to nie jest tak, że musisz "wypowiedzieć umowę", a nie "wypodzieć umowę za porozumieniem stron" i jest ok? Nie próbowałam nigdy, ale sama po 5 lat kariery w korpo skminiłam, że całe życie sama składałam "za porozumieniem stron" i po takim czymś nie miałabym zasiłku...

Zaakceptował: marcel_pijak
OP: Nie bajt. Pracuje jako Project Manager i ogarniam teraz 5 projektów i 4 podwykonawców. Nie wiem w co mam rece włozyć. To że mam kase odłożoną nie znaczy, że nie chcę oszczędzać i nie wydawać. Nigdy nie korzystałem z zasiłku i nie wiedziałem jakie są warunki przyznania.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: marcel_pijak