Wpis z mikrobloga

Wykopkii hełp, jestem trochę bardzo zacofana w sprawach sercowych, ale swoje wyobrażenia o tym są xD. No to tak pobawiłam się ostatnio w tindery (żałuję xDD) i poznałam kilku chłopa, z niektórymi się fajnie gadało, ale okazali się baaaardzo dziwni ;-;, a z dwoma no niby coś więcej. Pierwszego poznałam w tamtym miesiącu, no i było kilka spotkań, ale koniec końców, nie szanował mnie xD, a teraz tego drugiego poznałam ostatnio, ale jakoś dziwny jest, z jednej strony słodki, ale co chwilę wali podtekstami o zegzach itp. Wnerwia mnie to, plus już go próbowałam zablokować, ale zaczął mi wypisywać, więc koniec końców znowu gadamy, ale jakoś teraz z mojej strony jest to wymuszane :/// i nie wiem co robic :c czy go spławić, czy jakoś to ciągnąć i wytłumaczyć (chociaż za cholerę nie wiem jak xD)

#niebieskiepaski #rozowepaski #tinder #pytanie
  • 25
@Natcy22: naprawdę jako dorosła osoba uważasz że pisane podtekstów o segzach w relacji w której ewidentnie poznajesz kogoś do relacji romantycznej to coś dziwnego? Może ma się z tobą spotykać pół roku jak z koleżanką zanim coś zasugeruje?