Wpis z mikrobloga

@KapiBara1337: właśnie wczoraj na stronie Nike działał jeszcze kod i białe można było kupić za 180zl, czarne chyba niewiele drożej, sam szukam ich teraz tanio bo dziś byłem obadac je w sklepie i mi się podobają..
  • Odpowiedz
@KapiBara1337: Pewnie na następnej promce na Nike, ewentualnie na lounge'u warto polować. Kolejne promki chyba na koniec wakacji z tego co przeczytałem gdzieś, ale ręki sobie nie dam uciąć.
  • Odpowiedz
@KapiBara1337: aż ciekaw jestem :D ja kombinuje z kodami rabatowymi z normalnych sklepów i widzę że w takim martes sport jest 10% dla nowych użytkowników ale stacjonarnie był nr 43 a na stronie w necie są tylko 42 i 44 ;D zawsze to wyszło by mi 288zł :D
  • Odpowiedz
@FairPlay: dzieki sprawdze ;D mi sie nie spieszy, po prostu nigdy nie mialem air maxow a ze aktualne buty mi sie znudziły to chciałem kupić :D 280zł to już cena nawet spoko za ten model tudzież w tym przypadku kolor bo białe tańsze ? nie znam się ;D
  • Odpowiedz
@qwerty1991: Nie wiem, pewnie da się je ogarnąć za ~200 na jakieś promocji. Tylko pozostaje kwestia czekania, możesz się naczekać.

Jak coś to na adidasie działa -25% na niektóre produkty, może coś fajnego jeszcze jest: 4DPT-P23Q-4SEI-S69H6
  • Odpowiedz