Wpis z mikrobloga

Najbardziej w tym wszystkim szkoda mi młodych ludzi, którzy właśnie wchodzą w okres dorastania. 10 lat rządów Dudy, oni nie będą znali innej rzeczywistości politycznej niż ta kreowana przed stare baby i podkarpackie leśne ludy. Kawałek na Zachód są już legalne związki partnerskie i marihuana, a w Polsce będziemy debatować nad inkorporacją Matki Boskiej Częstochowskiej na oficjalną królową Polski i konstytucyjnym nakazem sprawdzania czy ojciec adopcyjny przypadkiem nie sypia z innym facetem xD

Przewiduję, że do końca tego okresu wielkiej smuty młode pokolenie Polaków do reszty się zlewicuje i kraj podąży światopoglądowo drogą takiej Hiszpanii.

#wybory #neuropa #bekazpisu #polityka
  • 105
@kimjajestem999: Ja głosowałam przede wszystkim za możliwością blokowania kolejnych pisowskich podatków i zaprzestania ośmieszania Polski na arenie międzynarodowej. Natomiast związki partnerskie i depenalizacja używek na własny użytek to po prostu standard cywilizacyjny. Wolę to niż projekty konstytucyjnego sprawdzania orientacji seksualnej w czasie adopcji. Czy to takie dziwne?
@salamander-kwarcowy: Czyli krótko mówiąc: #!$%@?ć gospodarkę, #!$%@?ć wasalizm w polityce zagranicznej; ważne są prawa syfu lgbtq, ważne są prawa narkomanów i ważne, że kandydat jest anty-PiSowski XDDDD
Ku*wa; gardzę POPiSem, ale jak czytam wysrywy pokroju tych, które wypisujesz, to się cieszę, że przez najbliższe 5 lat nie będzie tego dziadostwa, który jest na zachodzie
@faoiltiarna: Hiszpania ma mniejszy VAT i jest w dupie z bezrobociem. Przestańcie walić farmazony o tych niskich podatkach jako remedium na wszystkie problemy bo tak nie jest. Polska jest państwem gdzie opodatkowanie jest na średnim europejskim poziomie podatki między pracodawcą i pracownikiem są na podobnym poziomie a nawet delikatnie na niekorzyść pracownika a podatek dochodowy jest jednym z najniższych.
@kraweciusz: kto napisał że to remedium na wszystkie problemy? Mniejsze podatki to więcej gotówki w rękach obywateli, tylko tyle i aż tyle. To jak państwo zapewnia sobie finansowanie i jednocześnie utrzymuje niskie podatki to zupełnie inny temat. Europejskie realia nie są dla PL, wzorem powinna być Korea Płd.
Czyli krótko mówiąc: #!$%@?ć gospodarkę, #!$%@?ć wasalizm w polityce zagranicznej; ważne są prawa syfu lgbtq, ważne są prawa narkomanów i ważne, że kandydat jest anty-PiSowski XDDDD


@kimjajestem999: Widzę, że umiejętność czytania ze zrozumieniem prawie dobrze:

Ja głosowałam przede wszystkim za możliwością blokowania kolejnych pisowskich podatków i zaprzestania ośmieszania Polski na arenie międzynarodowej. Natomiast związki partnerskie i depenalizacja używek na własny użytek to po prostu standard cywilizacyjny.


Poza tym:

są prawa narkomanów
@faoiltiarna: tak tylko poczytaj jak to korea osiągnęła. Państwo sprywatyzowało większość banków i stosowała na olbrzymią skale interwencjonizm dzięki czemu potworzyły się takie czebole jak Samsung, LG, Hyundai. Teraz mają międzynarodowe gigantyczne firmy które są w stanie przynosić olbrzymi dochód.