Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 41
@ziemniac: kto ma ten ma, ja głosowałem Bosak i Trzaskowski. Idioci są w każdym elektoracie. Równie dobrze możesz statystycznie co drugą osobę opluć na ulicy bo głosowała na dude
  • Odpowiedz
@ziemniac: dokladnie - dodatkowo trzeba dodac ze pusty glos to glos za status quo. tj. zajebiste media publiczne i oddanie wladzy terenom najbardziej podatnym na propagande/najmniej rozgarnietym ekonomicznie. Za 5 lat nasza piramidka wieku znowu sie przesunie, mlodych bedzie jeszcze mniej... Panstwo bedzie jeszcze bardziej zawlaszczone... Ale uj EL GJE BETY mi nie wejdo (na co prezydent i tak nie ma wplywu) D:
  • Odpowiedz
@psposki: u mnie w rodzinie 4 osoby głosowały na Bosaka. W drugiej turze 2 głosy poszły na dudę. I to młode osoby, po 25 lat. "Bo LGBT i emigrantów sprowadzą"
  • Odpowiedz
kto ma ten ma, ja głosowałem Bosak i Trzaskowski. Idioci są w każdym elektoracie. Równie dobrze możesz statystycznie co drugą osobę opluć na ulicy bo głosowała na dude


@psposki: dlaczego piszesz idioci? Trzaskowski ze swoja madką 200+ to ten sam sort co duda tylko oblany tęczowym sosem, mieli swoje powody głosować na jednego i drugiego.
  • Odpowiedz
Ponad 50% was głosowało za budyniem.


@ziemniac: Tak jak reszta Polski.

Macie sprane łby przez #tvpis


@ziemniac: Wyborcy Konfederacji mają akurat najmniej sprane łby przez media. Gdyby słuchali TVN i TVP, to głosowaliby na POPiS lub lewicę.
  • Odpowiedz
@ziemniac: mentzena szanowałem jak #!$%@? do momentu aż nazwał w tvp nazwał trzaskowskiego dzbanem, teraz chętnie poczekam aż PiS rozjedzie tą śmieszną konfederację jak już kilka razy się to zdarzyło np. nie wykonując wyroku sądu albo wyciszając posłów na mównicy sejmowej
  • Odpowiedz
@Marianoo21: Popieram prostowanie. Poszło w świat, że konfederacja głosowała za dudą, a to nieprawda. Oczywiście 40% to nadal dużo, ale należy pamiętać, że część wyborców konfederacji jest głupsza od pozostałej (skrzydło narodowe). A to głównie oni głosowali na Bosaka i później Dudę.
  • Odpowiedz