Wpis z mikrobloga

@Spurs: szczerze slabe to bylo, ja rozumiem ze z zartem Tromba mogl tam podejsc ale ona powinna sie co najwyzej zasmiac lub skrzywic ale nie dmuchac w ten gwizdek.. strasznie niesmaczne i bez klasy
  • Odpowiedz
@Bunsen: tez mi sie tak wydaje. jej skrzywiona psyche obrazuje idealnie jej wyglad tatuaze, kolczyk w nosie, nie makijaz tylko charakteryzacja i te wlosy..no i ubior czasami. Osoby chcace tak zwracac na sb uwage i tak ingerujace w swoj wyglad nie akceptuja siebie, sa smutne wewnetrznie i przeszly lub przechodza bardzo ciezki czas. Ona zapewne i ma skrzywiona psyche i moralnosc wiec wydawalo jej sie to gwizdanie jak najbardziej na
  • Odpowiedz
@corryand: zgadzam sie z toba w 100% kobieta szanujaca sie, nie powinna robic takich rzeczy tym bardziej w miejscu publicznym tym bardziej przed milionowa publicznoscia na youtube.
Ale co mnie to, nie moja corka ani dziewczyna a widac ze tam w glowie jest troche #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Miho32: Nie wydaje mi się żeby pool dance ujmował komuś godność. Zresztą masz jakieś dowody że tańczyła ? Czy to tylko takie twoje pierolenie o dupie marynie ?
  • Odpowiedz