Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy jestem hipokrytą?

Lubię pikantniejszy seks (facefucking, klapsy, kończenie na cyckach i w innych miejscach, ciągnięcie za włosy, sprośne słowa), moja różowa też to lubi, więc niby idealnie. A jednak ciężko mi ją szanować, skoro sie na coś takiego zgadza. Nie chcę o niej myśleć źle, powinienem wręcz myśleć dobrze, bo nie jest kłodą, lubi seks i zaspokaja moje fantazje. Tylko skad to głupie myślenie u mnie, że mojej partnerce to nie przystoi :/ Ja też to lubię, więc powinienem brzydzić się sobą, a jednak tylko w stosunku do niej mam takie pejoratywne uczucie.
Z drugiej strony gdybyśmy uprawiali waniliowy seks, to bym się nudził i lubię to, w jaki sposób to robimy obecnie.

#logikaniebieskichpaskow #seks #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f0b12b1e270c575295b9139
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę

[==============..........................] 36% (85zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 43
  • Odpowiedz
Lubię pikantniejszy seks (facefucking, klapsy, kończenie na cyckach i w innych miejscach, ciągnięcie za włosy, sprośne słowa), moja różowa też to lubi, więc niby idealnie. A jednak ciężko mi ją szanować, skoro sie na coś takiego zgadza.


@AnonimoweMirkoWyznania: xD jesteś idiotą?
  • Odpowiedz
NiewidomyGóral: zdecyduj się, czy szukasz świętej dziewicy, czy laski, która lubi seks i jest otwarta na różne rzeczy w łóżku.

Also, to, jak ktoś się zachowuje podczas seksu z partnerem, zwykle nie ma przełożenia na codzienne życie. Nie bez powodu mówi się, że ideał kobiety to ladacznica w sypialni i dama na salonach. To, co się dzieje w sypialni, zostaje w sypailni.

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: moim zdaniem to, co jest normalne w sypialni powinna definiować dwójka ludzi, która się znajduje w tej sypialni. Skoro oboje macie na to ochotę, podnieca Was to i sprawia frajdę no to w czym problem. Dopóki dwie osoby się na coś godzą w łóżku i mają na to ochotę to jest ok. Kobieta powinna być damą w towarzystwie i dziwką w łóżku, ale na wyłączność swojego faceta. As simple
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: tak, jesteś hipokrytą. Ogólnie wybrałabym się na Twoim miejscu do seksuologa, ponieważ wydaje mi się, że takie rozdwojenie uniemożliwia Ci stworzenie spójnej relacji i może doprowadzić prędzej czy później do tego, że swoje fantazje seksualne będziesz chciał zaspokajać "na boku".
  • Odpowiedz