Wpis z mikrobloga

@kinson oj nie byczq symetrysta to człowiek który wie że każda partia to szambo i że robią dokładnie to samo. Zwyczajnie z upływem lat granice żenady i wstydu przesuwają się coraz dalej. Ostatecznie ten człowiek też wybiera mniejsze zło ale nie pod wpływem takich emocji jak zagorzali zwolennicy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@kinson: srymetrysta, ja po prostu potrafię zauważyć że ludzie głosują nie na poglądy głoszone przez polityków, a przeciwko politykom przeciwnym ich poglądom. Politycy to wykorzystują i dlatego będą po cichu chcieli aby były 2 główne partie, raz my wygramy raz oni i jakoś się to toczy
  • Odpowiedz
  • 2
oj nie byczq symetrysta to człowiek który wie że każda partia to szambo i że robią dokładnie to samo


@lukrecjowy_jez Prezydent kontrujący partię rządzącą to dokładnie to samo, co prezydent dający jej pełnię władzy.

No upośledzenie umysłowe.
  • Odpowiedz
oj nie byczq symetrysta to człowiek który wie że każda partia to szambo i że robią dokładnie to samo.


@lukrecjowy_jez: to Twoja definicja. Dla mnie symetrysta to osoba, która zawsze twierdzi, że przeciwna strona robi tak samo, mimo tego, że fakty wskazują na coś zupełnie innego, a poprzednicy - chociaż byli źli - nie byli aż tak źli. Jeśli ktoś twierdzi, że dawniej było tak samo, to jest zwyczajnym debilem-symetrystą
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kinson: przecież 1+1=1 jeżeli spojrzymy na plus jako alternatywę logiczną XD jakby wziąć się mega poważnie za obrazek z internetu czerwoni popierają logikę a niebiescy wiedzę praktyczną xdd czarny to pasywny cymbał
  • Odpowiedz
każda partia to szambo i że robią dokładnie to samo


@lukrecjowy_jez: ale liczy się skala, nie wiem czy symetrysta też to rozumie, ze można śmierdzieć ale bardziej albo mniej. PO odwalało dzikie harce ale to PiS przekroczył wszelkie możliwe granice i robi kolejne rekordy.
  • Odpowiedz
@kinson: nie ma czegoś takiego jak wykopowy symetryzm, to są po prostu ignoranci. Pozniej jestem wrzucany do jednego wora z tymi co mówią właśnie rzeczy typu

Tamci robią to samo


Za każdym #!$%@? razem te wojenki lewicowo prawicowe prowadzą do tego ze osoby jak ja które starają się obiektywnie patrzeć na różne kwestie i nie popadać w skrajności są wyzywane od antysemitów, rasistów, homofobów albo właśnie symetrystów w pogardliwym znaczeniu.
  • Odpowiedz
  • 1
Ale pamiętaj że PiS kolejnych wyborów nie wygra a jeśli Wygraj e-platforma nawet pod innym szyldem to dojdzie do takiej samej sytuacji jak teraz


@lukrecjowy_jez Ten pis, który zapowiedział, że po wyborach trzeba zrobić porządek z wściekle atakującymi władzę mediami? Że trzeba zmienić ordynację wyborczą i liczyć głosy centralnie przez zaufanych ludzi, bo oddolna organizacja jest zbyt podatna na korupcję?

Durni jesteście i tyle, a ten kraj dostanie dokładnie to, na
  • Odpowiedz
@Tarec wiem o czym mówisz o zmianie ustroju o tego typu rzeczach pisał już na przykład Żeromski. Nic takiego się nie stanie ponieważ Już za kilka godzin będzie słychać potężny trzask pękających dup. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz