Wpis z mikrobloga

@crazykokos: wiesz możesz przestać obserwować tych ludzi xD Każdy ma prawo jarac się czym chce i udostępniać co chce. Zwolennikom komisji memów i share’ow dozwolonych parasolka w pupę :)
  • Odpowiedz
@Monitariusz: Karolina lat 19, interesuje się poezja, idzie ja medycynę, jej grzech to zoliborz i dziani rodzice.

Mirek, zawodówka, blok, taco debil tylko na kasę leci. Byczek obeznany z życiem?
  • Odpowiedz
oddolny hiphop, mówiący kropka w kropke to co mainstreamowe media, w które rok wcześniej się wżenił ;) just sayin


@KolejnyWykopowyJanusz: mówisz to, bo faktycznie przeanalizowałeś tekst, czy tylko dlatego, że Taco jest popularny, a to co popularne to złe?
  • Odpowiedz
„Prawdziwy hip hop” xDDDD

Sorry dalej nie czytałam.


@crazykokos: Tak, prawdziwy hip hop to tylko rychu peja z 2000 roku spiewajacy "jest biednie, stoje na ulicy ale z handlu narkotykami zarobilem na e36"
  • Odpowiedz
Boże... skoro nie wiesz czym jest prawdziwy hip-hop to nie wypowiadaj się dyletancie xD


@crazykokos: Przedstaw się przed milionami słuchaczy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Opowiedz nam tu, wszystkim czym jest prawdziwy HH, może czegoś się nauczę.
  • Odpowiedz
@loczyn: To nie radio Maryja ( ͡° ͜ʖ ͡°) a ja się wdaje w dyskusje z ludźmi na moim poziomie conajmniej, także sorki


@crazykokos: To chyba malo z kim dyskutujesz.

Ps. No ale dawaj opowiedz, nie bede dyskutowac tylko bede sluchal i sie uczyl.
  • Odpowiedz
@huudyy: Niech spiewa co chce, pan "artysta", ale nie hejtuje bez podstaw jedynie nabijajac wyswietlenia. Moze byc cos zaproponowal w swoich tekstach? Narzekac na wszystko dookola latwo, trudniej cos zaproponowac a o wykonaniu kazdy zapomina.

@loczyn Ten pan jedynie wykorzystuje nisze ze "jest zle" i jedynie podlewa oliwy do ognia aby napchac sie kasy i dalej lezec na lezaku na Saskiej Kepie. Tylko czekac jak drugi ulubieniec julek Quebonabide nayebie podobnego
  • Odpowiedz