Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki proszę o jakieś porady co do wyboru jakiegoś męskiego polo na jakieś imprezy, ale niekoniecznie oficjalne tj. jakieś domówki. Co do wzorów itd nie mam większych wymagań po prostu, żeby dobrze się prezentowała ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#modameska
  • 13
@Nefeseq: @LichoToWie:
nw byczki, dzisiaj sobie wyszedłem na miasto i kilka minut ulicą minąłem z 4 chłopa w polówkach rl. Nie mówię że to coś złego ale jakościowo identyczne i bardziej oryginalne znajdziesz w bytom/vistula i nie będziesz kolejnym klonem na mieście. chyba że twoim majestatem jest logo tommy/rl/lacoste na klacie, to wtedy twój wybór
@andrzej997: mordo polówki z bytomia cieszą się wyjątkowo złą sławą, kurczą się i w ogóle, a w szafie mam jeszcze polówkę rl sprzed 15 lat i dalej wyglądą tak samo xD, tak samo jeden sweterek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@LichoToWie: w sumie to mi sie nie zdarzyło trafić na nic wadliwego a dużą część szafy mam z bytomia, niektóre rzeczy 2-3 letnie dalej są git. Ogólnie wiadomo że np taki legitny rl ma mega spoko jakość, co nie zmienia faktu że mimo wszystko te ciuchy w Polszy są dość drogie, a poza tym niestety sebixy upodobały sobie tommyego albo lacoste jako wyznacznik luksusu, przez co głównie z nimi mi się
@andrzej997: jednak sebiksy nie noszą chino i spodni materiałowych, a jak dodasz do tego jakieś boat shoes albo inne loafersy, to paanie taki outfit że aż miło się patrzy. ()

zawsze można spróbować coś w lumpach połowić, wtedy cena będzie bardzo atrakcyjna :D
@LichoToWie: no to fakt, noszę się podobnie koszula lniana albo polo, beżowe spodnie materiałowe i espadryle. Wszystko w sumie bytom/vistula/mango/massimo dutti, póki co się nie sparzyłem na tych markach. Mimo że nie zarabiam źle to jednak trochę szkoda mi hajsu, bo myślę że różnica cenowa w porównaniu do rl nie jest adekwatna do różnicy w jakości tych ciuchów. A jakoś nie mam ochoty na rl albo tommy z allegro.

Tak sobie
@andrzej997: w vistulach i bytomiach słabe m.in jest to że co chwilę są ogromne przeceny i to wygląda trochę jak żerowanie na nieświadomości niektórych klientów, którzy kupią "normalnej" cenie. Mango i MD dają radę, mam trochę rzeczy i sobie chwalę. Zwłaszcza krojowo mi leżą. też nie pchałbym się w olx-owe ralphy :D

aj sebiksy na mnie robią za każdym razem spore wrażenie to swoją logomanią, a i też ciekaw jestem jak