Wpis z mikrobloga

@przeczki: Nie nie jestem cumplu bo polskość to ideologia. Podobnie jak kolega nia mam nic to Polaków którzy się z tym nie obnoszą. Ba znam bardzo wielu którzy się brzydzą tymi dewiantami machającymi dwukolorwymi szmatkami na różnych marszach promujących to zboczenie.

Kolega nie obraża ludzi tylko ideologie LGBT. Podobnie jak ja. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@PolacoEsMasGrandeRobaco: Skoro się tutaj urodziłeś i nie zrzekłeś się obywatelstwa to czy chcesz czy nie, jesteś polakiem. A dewianci machający dwukolorowymi szmatkami na marszach to "patrioci". Możesz być polakiem i nie być patriotą.
  • Odpowiedz
@PolacoEsMasGrandeRobaco: przecież pisałeś o Polakach a nie polskości... "Polacy to nie ludzie". Polak - człowiek z polskim obywatelstwem, mieszkaniec polski. Polacy czyli grupa ludzi z polskim obywatelstwem.
Możesz być polakiem i nie chodzić na marsze niepodległości i ogólnie mieć w dupie co się w tym kraju dzieje, nie utożsamiać się z innymi polakami ani ich symbolami czy obrzędami. Tak samo możesz być gejem, nie chodzić na marsze równości i mieć w
  • Odpowiedz
@przeczki: Polak to wyznawca ideologii polskości. Mylisz go z obywatelem Polski (który nie musi być "polakiem") czy mieszkańcem Polski który nie musi być polakiem ani nawet obywatelem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz