Wpis z mikrobloga

Pamiętam czasy, jak odpoczywałem w weekend w domu grając na ps4. Na laptopie włączałem magicala i nie czułem się samotnie na tyle, że fajnie mi się siedziało ja, ps4 i strimek. Patrzę na tamten czas (2017/18) z dużym sentymentem. Współczuję Magicalowi tego, jak on się musi źle czuć obecnie. Kiedyś w centrum uwagi, brak nudy, pielgrzymki z całej Polski na U2, pieniądze, atencja i trafiały się jakieś napalone karyny. Teraz nie ma nic z ww rzeczy. Jest samotność, frustracja, zagubienie i karmienie trupa. Trzymaj się Daniel
PS jak 10 listopada 2018 znalazłeś kratę browarów pod klatka, to to byłem ja. Byłem w Toruniu na 3 dni i nachlany o 2 w nocy z imprezy wziałęm taksówkę i pod pretekstem kupienia szlugów chciałem Ci wbić do chaty i dać browary, ale niestety moja dziewczyna z koleżanką się #!$%@?ły do taxy i #!$%@?ły awanturę pod twoją klatówą, żebym nie robił sobie wstydu. Jedyne co mi zostało, to jest to zdjęcie z taksówki, jak odjeżdżamy spod U2. Zostały wspomnienia +
#danielmagical
JablkoVanDama - Pamiętam czasy, jak odpoczywałem w weekend w domu grając na ps4. Na l...

źródło: comment_1594420050t8pLwF2jZnA1dXlNqrokGy.jpg

Pobierz
  • 8