Wpis z mikrobloga

@Daleth2202: Dobra robota, choć nie nazwał bym Last Encore'a adaptacją tylko kontynuacją gry. W życiu nie zasugerowałbym tego anime komuś kto nie grał Extrę, a ktoś bez jej znajomości widząc słowo ,,adaptacja" może się mimo wszystko pokusić o zerknięcie na ten tytuł.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Argonix: przeczytałem ale dopiero po obejrzeniu wszystkiego co było do obejrzenia z wyjątkiem Extra i Prisma Illya (chociaż to drugie już nadrobiłem). no jednak anime jest przystępniejsze i jest po polsku, można obejrzeć na Netfliksie albo jakimś cda, vn jest po angielsku, mogą być jakieś problemy z uruchomieniem, ludzie najczęściej pytają o kolejność oglądania anime a po vn sięgają potem jeśli się bardzo wciągną
  • Odpowiedz
@Argonix: czytam teraz Puste granice i muszę powiedzieć że czyta się całkiem spoko, nie ma tej rozwlekłości co w F/SN i "jest między nami 10 metrów" w każdej walce (chociaż czasami jest "poczuł się jak lalka z obciętymi sznurkami" i zawsze mnie to bawi, nawet w Fate/Zero się zdarzyło chociaż pisał to Urobuchi). dopiero rodział z Sourenem i Corneliusem mi się trochę dłuży i nudzi ale akurat ta część jako
  • Odpowiedz
Ja zacząłem przygodę z światem fate (nie będąc tego świadomy) od kara no kyoukai, dzięki za grafikę niedługo obejrzę ostatni film i wezmę się za inne serie w świecie fate ()

edit: z tego co widzę nie ma fate/zero 2 ale może jestem ślepy
  • Odpowiedz