Wpis z mikrobloga

Anglia: Jestem ciekaw jak wygląda tabela Premier League od chwili przyjścia Bruno Fernandesa do United. Ale wydaje mi się, że tylko Liverpool może być lepszy od United. Kozak. Niby jeden piłkarz, a jakie znaczenie dla całego zespołu.

Włochy: Że Lazio nie wytrzymało tempa, a długa przerwa wybiła ich z rytmu, impetu i w końcu spuchli - to mnie nie dziwi. Ale, że Inter wraz z przyjściem kolejnych piłkarzy, o których Conte prosił, wygląda gorzej i gorzej - to jednak zaskoczenie. Wydawało mi się, że na luzie ogarną wicemistrzostwo, a za chwilę to z podium wylecą i skończą w sumie podobnie jak za Spalettiego. To byłaby jednak porażka.

#mecz
  • 6
@rooger: Lazio strasznie sfrajerzylo ten sezon, gdyby nie dali dupy z Lecce i wygrali z Sassuolo, to przy porazce Juve z Milanem, i wcale nie tak pewnym zwyciestwie z Atalanta, mogli ich dogonic w tabeli :/
@rooger: Nie no, w Premier League to jednak City trzyma warte, mysle ze zarówno Liverpool jak i United nie dadza mu rady, mimo tego ze City ostatnio gra w kropke. Warto jeszcze miec na uwadze Chelsea, które mysle ze duzo ugra.
@Dante27: Moim zdaniem. Oni i tak robią wynik ponad stan. Nawet jak spadną za Atalantę. Realnie mają kadrę dużo słabszą od Juventusu i Interu, słabszą od Napoli. Od Milanu i Romy chyba również, ale tu można się łudzić, że to podobny poziom.

Jechali siłą rozpędu, ale ten entuzjazm nie był do utrzymania przez 3 miesiące przerwy. Plus brak kibiców na trybunach.
@Alexy: Nie sądzę. Fernandinho 35 lat, Aguero 32, David Silva 34. To są bardzo ważne dla City postacie. W dodatku myślę, że Guardiola tam już długo nie pozostanie.
@rooger: Foden > Silva, Jesus daje rade jako obiecujaca zmiana dla Aguero + pewnie nowy kontrakt na atak dla City tego sezonu, a Fernandinho i tak nie jest zawsze wystawiany w 1 skladzie. City ma alternatywy