Wpis z mikrobloga

Po stokroć się pytam ..Ci co są za pisem i oglądają takie wydania wiadomości. Serio nic nie widzą?!!! Oni mają po 50+ lat, pamiętają propagandę PRL, pamiętają kroniki filmowe w kinach.... nic im nie śmierdzi??!
#tvpis
  • 20
  • Odpowiedz
@niewiempoco: Wbrew pozorom im to pasowało. Mój dziadek to typowy robol po podstawówce bo takie czasy kiedyś byly a oprócz tego co dostał od „rządu” mówię tu np o wielopokojowym mieszkaniu nie dorobił się niczego. Tutaj ponownie znowu rozdają no to BIERE. Takich ludzi nie obchodzi reszta bo oni myślą tylko o sobie.
  • Odpowiedz
Takich ludzi nie obchodzi reszta bo oni myślą tylko o sobie.


@PancakeV: Ja tu miałem na myśli nie tyle co politykę pis, co sam przekaz medialny TVP. Bo zakładam że elektorat to oglądający, pamięta kroniki z Bierutem, z partyjczykami i goździkami wręczanymi przez dzieci, retorykę lumperimperializmu i zrzucanej stonki na pola Polskich rolników i że w Ameryce biją murzynów (oo to akurat aktualne ;) )

Przecież muszą widzieć dejavu..
  • Odpowiedz
@niewiempoco: Kiedyś chciało mi się nawet dyskutować z Pisowcami. Ale to jest taki poziom abstrakcji, że ja nie ogarniam. Przykład.
Emerytka: PIS jest super, bo za PO tylko kradli.
Ja: I co Ci takiego ukradli?
E: A pieniądze z OFE?
Ja: Ale ty nie byłaś w OFE. . Poza tym PIS ma zamiar zrobić to samo i zlikwidować całkiem OFE.
E: I bardzo dobrze, po tym co PO zrobiło z
  • Odpowiedz