Wpis z mikrobloga

Zagłosujcie na Trzaskowskiego, bardzo Was po ludzku proszę.

To naprawdę już nie kwestia tego, czy go lubicie, czy nie, tylko kwestia podstaw demokracji. Do lubienia nie namawiam, proszę o głosowanie.

Szef Dudy, Kaczyński, nawet nie ukrywa, że zamierza wprowadzić cenzurę mediów. Nie umie nawet trzymać języka za zębami do poniedziałku. Jedynym sposobem na zmianę kierunku i zwrotu, w którym dryfuje Polska, jest utrata przez Dudę władzy w tę niedzielę.

#polityka #polska #neuropa #konfederacja #wybory
tomasztomasz1234 - Zagłosujcie na Trzaskowskiego, bardzo Was po ludzku proszę.

To ...

źródło: comment_1594314231zpHPQ5TGpR7ctY6zXJBmqJ.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
Ja was nie zamierzam przekonywać, bo to niewykonalne w tym momencie, wy i tak pójdziecie na Dudę. Chcę tylko abyście mieli świadomość, że za zniszczenie przez pisowców konfederacji winę poniesiecie wy, nie ja, nie printscreen, nie tomasz, nie jakieś neuropy czy lewaki. Kaczyński zniszczy waszą partię i odpowiedzialność spadnie na was, tak jak spadła na tych co 5 lat temu głosowali na Dudę, a teraz piszą, że gdyby tylko wiedzieli
  • Odpowiedz
@Adix: wspomnisz moje słowa. Za jakiś czas tak jak dzisiaj Kaczyński nakazał Dudzie wycofać się z koalicji Polskiej okaże się, że nie ma dla was tam miejsca i jest tylko jedna partia matka dla osób o konserwatywnych poglądach i jest to pis. Jedyna sprawiedliwość społeczna będzie taka, że podzielicie nasz los. Zniszczą was i zgniotą zostawiając tak jak naszych.
Myślisz, że będzie warto? Przekonamy się
  • Odpowiedz
@muwieszeptem: Przecież większość z was będzie ociekać radością jakby PIS(jakoś) zniszczył tych wstrętnych szowinistycznych faszystów, więc głowa do góry, wyjdziecie z jakimiś korzyściami z tego. A Węgrami proszę się nie sugerować, jak opadnie kurz po COVID-19 to UE dobierze sie do Orbana.
  • Odpowiedz
@Latarenko: słodka naiwności
@Adix: nie będzie mnie to cieszyć, może ci się wydaje, że to jakaś walka na noże z wami, ale to będzie tylko kolejny przejaw niszczenia tego państwa. Polskę stawiam wyżej niż jakieś sympatie czy antypatie. I czuję, że też masz wątpliwości, bo inaczej byś nie dawał tego fragmentu o Węgrach
@ziemba1: nie może się opowiedzieć za Trzaskowskim, bo straci sporą część elektoratu. Nie
  • Odpowiedz
Zobacz sobie na media w rękach niemieckich za rządów PO. #!$%@? PiSu 24/7. TVP Kraśko z ekipą robili to samo ale subtelniej, bo dla mocnych wrażeń było TVN. Jak powstały media działające w drugą stronę to nagle źle? xD


@GrafikaUltraHaDe: tu absolutnie nie ma nawet czego porównywać.
  • Odpowiedz
@tomasztomasz1234: nie masz pojecia o polityce. Jeszcze dwa miesiace temu kandydatka KO byla mieszana przez wszystkich z blotem, ale teraz wychodzi rafalek caly na bialo i nagle chcecie na niego glosowac. 2 miesiace propagandy i hejtu, tyle potrzeba by obrocic polaka o 180 stopni, jestescie najgorszym co ten kraj spotkalo, nawet mam wiecej szacunku do politykow niz do was pelikany
  • Odpowiedz
@tomasztomasz1234: Przez to, że Ty i tobie podobni zrobili z wypoku sok z buraka ver.2.0 - zagłosuje nie tak jakbyś chciał. Nie lubię ekstremistów ani pisowskich, ani innych. Nie mam tv od prawie roku. Ty może masz styczność z propagandą na tvp - dla mnie propaganda to dzisiejszy wypok. Rzygać mi się chce gdy patrzę co zrobiliście z tym miejscem.
  • Odpowiedz