Wpis z mikrobloga

jaka ta #tibia jest łatwa teraz, to nie mam pytań xD
mana sama sie w depo odnawia, z paccem 4x szybciej niż normalnie, soule same się z paccem w depo odnawiają, kupuję sobie grzybki na markecie albo w edron za bezcen i mogę cały dzień robić runki, a jak mi się nie chce stać i robić run, to mogę je kupić u #!$%@? npca prawie za darmo, bo w cenie średniej stawki godzinowej mogę kupić 6,5kk golda XD
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@comehugme: O to to to, kupuje się itemy nie wiadomo za ile, a jakby trzeba sobie samemu radzić i szukać profitów na 50 rp żeby Pal Armor kupić to nie byłoby tak wesoło :D
Tylko nie wiem, taka Tibia bez Allegro Quest to trochę Ironman Mode? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@comehugme: no właśnie nie pompuję nic hajsu praktycznie, tyle co na pacca i od kumpla dostałem 1kk i tyle w sumie xD lubię gry z szybkim progresem właśnie dla takich turbo casuali, bo juz nie mam 15 lat, żeby grindować 14h dziennie :D
  • Odpowiedz
@Arveit: jak masz 40 lvl to poproś kumpla żeby Ci wyczyścił któregoś djina, zrób rashida i skoro nie grasz ciągle, to możesz dorabiać na bazarku skupując itemki i robiąc resell do npców. 1kk szybko sie rozejdzie, jak nie będziesz balansował expienia i zarabiania
  • Odpowiedz
@Arveit 1. Obecna Tibia to palenie green staminy i elo, więc przekonanie o tym, by być Top trzeba grać Bóg wie ile to błąd powielany przez noobow, którzy pojęcia nie mają o tej grze
W
2. A widzisz nadal są tacy dla których wydanie chociażby 30zl miesięcznie to jest ból dupy xD
3. Można bez problemu grać bez Allegro Questa wystarczy ruszyć trochę głowa i bez problemu można sobie grać bez
  • Odpowiedz
@Insane_Mike:
1. true, ale ja nigdy bogiem tibii nie byłem, całe życie na otsach grałem z ratami co najmniej x10, x20, na rlu najwyższy level jaki miałem to 50, wbity teraz obecną postacią xD (ale gdyby nie green stamina, low lvl bonus i 2x event po drodze, pewnie dalej bujałbym się na corymach w kazz xD)
2. ja jestem graczem, który w gierkach wydaje hajs xD w niektóre tytuły #!$%@?łem
  • Odpowiedz
@Arveit
Po to, że po prostu w pewnym momencie przychodzi taki etap gry, że musiałbyś być totalnym nieudacznikiem by nie być w stanie samemu zarobić na eq czy boosty czy chociażby pacc :P
  • Odpowiedz
@Anekito To nie było by tak wesoło? Chłopie, RP trzepie taka kase ze nie wiadomo co z nią robić, bo wszystkie droższe itemy mają ograniczenia co do lvl'a. Na swoim RP jakoś od 130 lvl nie kupiłem pacc za rl kase.
  • Odpowiedz