Wpis z mikrobloga

@billy0o: myślę nad UTP w Bydgoszczy jeszcze, ale słyszałem, że tam nie za ciekawie jeżeli chodzi o poziom, a maturka i przedmioty zdawane na maturze raczej pozwalają mi iść jedynie na te dwie uczelnie lub gdzieś prywatnie, ale wiadomo, że to trochę kasy kosztuje, dlatego wolałbym stacjonarnie Toruń lub Bydgoszcz, bo w Poznaniu to za wysokie progi, w Gdańsku też dość wysokie progi
@bazyl2k20: ja bym poszedl i tak na stacjonarne na umk na Twoim miejscu ale jak chcesz cos sie nauczyc to bedziesz musial na wlasna reke niestety sie interesowac. Po samej szkole nic nie bedziesz umial zrobic :/ ale podstaw sie nauczysz.
Tydzień temu obroniłem licencjat na UMK. Byłem w takiej samej sytuacji matura nie pozwalała na politechnikę gdzie mógłbym się czegoś nauczyć. Studiowanie na UMK tak czy siak mi sie podobało, prowadzący bardzo wysoki poziom na przedmiotach matematycznych więc ja przychodząc z maturą rozszerzoną na 16% potrafiłem zdobywać 4.5 z przedmiotów matematycznych. Z tego co wiem na UTP jest ciezej a wiedza po opuszczeniu wydzialu taka sama a moim zdaniem papier mniej warty