Wpis z mikrobloga

@LipaStraszna: z takiej samej wagi zjechalem do 90 bez ruchu i cwiczen, odstawilem węglowodany calkowicie i wbilem w ketozę, pierwsze 10kg spadlo w 2 tyg. Polecam ten stan
  • Odpowiedz
@Ziojo: ja nie chce tylko zrzucić wagi. Ja chce zmienić styl życia. No i dodam, że zależnie od wieku, indywidualnych predyspozycji i planowanej utraty wagi, zbyt szybkie odchudzanie spowoduje, że skóra będzie obwisła. Dlatego ja staram się odchudzać tak, by skóra miała czas się cofnąć.
  • Odpowiedz
@LipaStraszna: przy moich szybkich 10kg nic nie wisi, do kibla a chodziłem 4 razy dziennie więc mozna powiedzieć ze to było oczyszczenie organizmu no i wypijalem ok 5l wody dziennie przez ten czas, fajna kuracja bo efektywna i nie głodowa, w pelni najedzony zrzucasz co zbędne, wegli wciaz nie jem, waga stoi. Polecam
  • Odpowiedz
@Poziomkowa: Rano śniadanie np. Pieczywo chrupak, wędlina, pomidory i papryka, później obiad (ale tez praca 9-17), po pracy lekki posiłek i spacer lub basen, no i wieczorem lekka kolacja. Zero słodyczy i słodkich napojów, kfc itp. Duuuuzo więcej warzyw, wody, smażenie bez dodatki tłuszczu, wolę np 40 gramów orzechów zjeść zamiast 2 łyżek oleju kokosowego do smażenia dać.
  • Odpowiedz