Wpis z mikrobloga

Nie liczyłem że Duda odpowie we wczorajszym #ama na jakiekolwiek niewygodne pytanie i niewiele się pomyliłem. Do tej pory miałem do niego jakieś resztki szacunku za stawianie się Macierewiczowi czy próby walki z Kurskim, ale widzę że teraz chłop ma już totalnie wywalone i rżnie głupa.

Pytanie

Ogląda pan czasem Wiadomości? Jaka jest pana opinia na ich temat?


Odpowiedź Dudy

Mało mam czasu na oglądanie telewizji. Właściwie telewizji nie oglądam obecnie żadnej. Informacje czerpię głównie z Internetu - z różnych źródeł. Zwłaszcza w takich sytuacjach jak w tej chwil, kiedy jestem cały czas w trasie. Przez to w ostatnich czasach w ogóle nie oglądam telewizji.


Oczywiście jest to unik i chowanie głowy w piasek, bo jeśli wziąć tę odpowiedź dosłownie, to prezydent przekazał lekką ręką na TVP 2 miliardy i zupełnie nie interesuje go jak te środki są wykorzystywane. Fajne zarządzanie Państwem, takie transparentne i odpowiedzialne. Ha tfu!

****

#polityka #tvpis #bekazpisu #4konserwy #neuropa
  • 9
@reptilianin6190: Tutaj Duda pokazał swoją twarz, zakłamaną twarz. Ponieważ atakuje TVN za stronniczość (skąd wie skoro nie ogląda?) a TVP chwali.
No i to jego gadanie że on nie chce podziałów w Polsce mimo że sam na każdym wiecu dzieli ludzi. Mówi że chce rozmawiać z Polakami o Polsce, że chce dogadywać się z ludźmi z innych opcji politycznych gdy znowu na wiecach ich ciągle atakuje.
Ten człowiek jest tak żałosny