Wpis z mikrobloga

Za rok czasu Huawei ze swoim AppGallery będzie na tyle samodzielne i dostosowane do potrzeb użytkowników, że ludzie będą mieli w tyłku usługi google.
Za równy rok czasu zawołam wszystkim pulsujących, a jeżeli się mylę wpłacam 100zl na fundację walczącą z rakiem trzustki.
Good luck!
#technologia #smartfon #aplikacje
wolfik_ - Za rok czasu Huawei ze swoim AppGallery będzie na tyle samodzielne i dostos...

źródło: comment_1594222723z7YUOyhwpEMkFNAHFqNoMq.jpg

Pobierz
  • 10
apka bankowa jesli by tam miala byc to musi byc specjalna wersja bo te obecne pierwsze co sprawdzają to obecnosc gapps-core

@robekk1978: U mnie bez żadnych gapps (choć smartfon nie od Huaweia) aplikacja PKO BP działa, więc ta kwestia zależy pewnie od konkretnej aplikacji. I w konsekwencji faktycznie niektóre z nich mogą być na tyle nieprzemyślane, że bez Usług Google w ogóle się nie uruchomią.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mp107: faktycznie bez gapps czy masz minimal? Mozna nie miec apki zadnej gugla ale gapps-core jest. Wiem onegdaj jak mialem cyana to duzo apek (nie tylko bankowych) nie banglało odrazu rzucając bledem
@robekk1978: Żadnych gapps, brak microG, LineageOS 16. Gapps nie instaluję od przynajmniej kilku lat, na wielu urządzeniach. Jedyną aplikacją Google'a jest Tłumacz, zainstalowany z pliku APK, ale ta aplikacja na to nie wpływa.
Dla uściślenia - na pewno nie jest tak, że bez gapps wszystko działa - niektóre aplikacje nie uruchomią się, inne nie zweryfikują licencji zakupu i też się nie uruchomią, w większości aplikacji brak natychmiastowych powiadomień (choć np. Messengerze