Wpis z mikrobloga

@NoKappaSoldier73: ja bym chętnie zamienił 500+ na 200+ dp emerytury dla kobiet.

Po 1, zeby dostać emeryturę trzeba pracować - z automatu nieroby won

Po 2 widze ile moja się męczy z synem. Ząbkowanie, gorączki, humory, jakieś przeziębienie. Na HO przekonałem się jaki to jest zapieprz. Wysrac się nie można, bo albo się drze z łóżeczka albo drze pod drzwiami. I nawet jak jestem w domu to często płaczę tak długo
@RozbrykanyKartofelek no ta logika lvl expert. I czemu kobita ktorej jedynym zajęciem w życiu było robienie sobie bombelkow ma dostawać wyższa emeryturę od osoby która np pracuje w szkole czy w jakimś zakładzie? 200+ jeszcze bym zrozumiał gdyby dodatkowym warunkiem było przepracowanie w życiu przynajmniej 10-15 lat. Nieroby nie powinny dostawać socjalu
@secondreality: Jakie to jest debilne. Mowie to jako kobieta. Jakies chore programy wyrownywania szans, udogodnienia dla kobiet. Bycie kobieta to nie jest niepelnosprawnosc. Jako kobieta, nie chce, by ktos widzial moja pracę i osiagniete sukcesy przez pryzmat programow wyrownujacych szanse, bo jestem rowna mężczyznom i nie czuje sie gorsza. A te debilne programy mowia "jestescie gorsze, musimy wam wyrównać szanse".
Musi coś być żeby baby zagłosowały

Dziwne ze jeszcze nikt nie wpadł na ten pomysł rzecznik praw mężczyzn musi być równowaga

O ile się nie mylę jest jakaś fundacja dla ojców ale jest zlewana jak zwykle
@Thachi: zdaje, ale 200 dodatku nie oznacza, że nie należy zrównać wieku emerytalnego, albo ogolnie usunąć wiek i niech kazdy idzie kiedy chce.

Ja ogolnie wychodze z zalozenia ze kazdy powinien odkladac kase na starosc na prywatne konto z dostepem w dowolnej chwili.

Moj post stwierdzal tylko, ze ten socjal bylbym w stanie zrozumiec w przeciwieństwie do innychx które obowiązują