Wpis z mikrobloga

  • 885
Chłop mówi, że we jak zatrzymać w Polsce młodych specjalistów po studiach, a jego córka- młoda specjalistka prawa- niedawno wyjechała do UK do pracy xDDDDDDD
#tvpis #debata #studbaza
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale to nie politycy PO chwalili się tym, że "polskim dobrobytem sprowadzą naszą emigrację do kraju" xD


@Dawkins_Wszechwiedzacy: No jak nie? Odpal sobie spoty wyborcze Tuska, "Miliony Polaków wracają do kraju" xDDD. Ktoś tutaj ma pamięć złotej rybki
  • Odpowiedz
a jego córka- młoda specjalistka prawa- niedawno wyjechała do


@kazber95: Zgadnij jak to wyjaśnił mój dziadek, zwolennik PiS?

No wyjechała żeby nie mówili, że jej ojciec pracę załatwił.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Slipknot87: jak to ktoś stwierdził obecną władza sprawiła, że cham jest dumny ze swojego chamstwa i jak widać Ty jesteś chodzącym przykładem. Rzeczywiście wyższe wykształcenie to patologia, ha tfu na mnie, jak ja mogę studiować, pewnie tak chleje po krzakach, że po prostu nie pamiętam, że chleje ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@iredbox: no faktycznie jestes ameba najpierw ludzi ktorych znam przesmiewczo nazywasz elita a pozniej pytasz czemu obrazam? A no dlatego ze Ty obrazasz. Juz Ci tlumaczylem ze 112 uuro to Twoj wymysl ale nadal nie potrafisz czytac ze zrozumieniem. Na dokladke pokazales juz jaka elita jestes Ty majac pretensje do kogos ze obraza mimo ze sam to robiles
  • Odpowiedz
@Kundzia999: ja jestem chodzacym przykladem bo pisze prawde? Bo prawda boli czy moze udajesz ze jest inaczej bo Ty akurat jestes inna? Widzialem zycie na akademiku wiec TAK uwazam ze 80% studentow to zarzygana i zacpana patologia ktora sra pod prysznice. Nie mowie ze wszyscy ale to co zobaczylem na juwenaliach, akademikach czy domowkach to niestety innego zdania miec nie moge. I przykro mi ale ja nie jestem za obecna
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Slipknot87: no tak, bo jak ktoś się nachleje raz do roku na juwenaliach to już od razu jest zarzyganą patologią. Poza tym cóż skoro tylko takich studentów poznałeś to raczej świadczy to o Tobie i o tym w jakich kręgach Ty się obracasz, a nie o ogóle studentów, bo w mojej obecnej grupie na roku nie pije praktycznie nikt, a jeśli już to smakowe Carlo Rossi, no rzeczywiście trunek prawdziwych
  • Odpowiedz
@Kundzia999: no tak akurat wiekszosc studentow pije raz do roku na juwenaliach ;D dlaczego przekrecasz moje slowa skoro pisze ze wiekszosc studentow a nie wszyscy? Przykro mi ale nie obracam sie w srodowisku studentow a juz na pewno nie takich. Jestes jasnowidzem ze wiesz w jakim kregu sie obracam? Czy po prostu stosujesz slaba manipulacje? To ze Ty i Twoi znajomi jestescie inni to znaczy ze wiekszosc taka jest? Z
  • Odpowiedz
@Slipknot87: "

Bo prawda boli czy moze udajesz ze jest inaczej bo Ty akurat jestes inna? Widzialem zycie na akademiku wiec TAK uwazam ze 80% studentow to zarzygana i zacpana patologia ktora sra pod prysznice..


Widzę ze twój umysł i ty byłeś pewnie w chełewni a nie akademiku. Gdyby 80 % studentów srało pod prysznic to byś nie zdążył odtykać.

Nigdy nie widziałem gówna pod prysznicem w akademiku... w dziwnych
  • Odpowiedz
@Slipknot87: postraam sie wypunktować twoje kłamstewka:)

> Przykro mi ale nie obracam sie w srodowisku studentow a juz na pewno nie takich. Jestes jasnowidzem ze wiesz w jakim kregu sie obracam?


również ty panie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Slipknot87: wszyscy nie potrafią czytać, wszyscy się mylą i tylko Ty jaśnie oświecony masz rację. Nam kiepską retoryką zarzucasz, a każdemu kto się z Tobą nie zgadza zarzucasz jakieś bezsensy, w sumie na nic nie odpowiadając, Twoje odpowiedzi to wręcz kopiuj wklej. Może to nie jest tak, że wszyscy nie zgadzający się z Tobą nie potrafią czytać tylko:
A. Nie potrafisz wyrazić swoich mysli,
B. Uważasz, że każdy kto nie
  • Odpowiedz
@Kundzia999: akurat tylko dwie osoby sie ze mna nie zgadzaly a nie wszyscy wiec byc moze inni potrafia czytac. dalej manipulujesz. skoro na nic nie odpowiadam to wymien swoje argumenty na ktore nie odpowiedzialem. bo teraz akurat to Ty sie nie odnioslas do zadnego z mojej poprzedniej wypowiedzi. Wszystkie podpunkty ktore wymienilas nie maja zadnego poparcia w tym co pisalem. Malo tego wiekszosc z nich pasuje do Ciebie. Wyciagalas jakies
  • Odpowiedz