Wpis z mikrobloga

#otomoto #januszebiznesu #olx #skoda #rapid

Z uwagi na to, że jeżdze i oglądam, chciałbym żeby się zaindeksowało w google, że samochód SKODA RAPID z tego ogłoszenia: https://www.olx.pl/oferta/skoda-rapid-1-6d-naprawde-warto-CID5-IDFC7Kz.html sprzedający ma numer telefonu: 518173945
Sprzedający przez tel twierdzil ze jest osobą prywatną i auto nigdy nie było bite, po moim przyjezdzie okazało się że to handlarz, auto było bite w prawy tył. malowane w stodole, szpachla już pęka, pod palcami czuć drobinki kurzu. nie polecam, wypucowane na zewnątrz ładnie, perełeczka, ale na pewno tyl i maska były malowane. Może się ktoś nie wpakuje na minę dzieki temu. Niestety nie mam VIN :(
  • 6
  • Odpowiedz
@jestem_studentem_prawa: to może zdjęcia tych niedoskonałości, jakieś dowody? W aukcji nie zgadza jedynie się fakt, że osoba prywatna, reszta normalny opis. Nie wspomniał, że bezkolizyjne/bezwypadkowe, a, że nieuszkodzony? No nie jest uszkodzony, jest wyklepany...
  • Odpowiedz
@jestem_studentem_prawa:
"sprzedam auto pochodzące od osoby prywatnej". tekst z dupy, ale w sumie nawet handlarz może tak napisać, bo on faktycznie sprzedaje auto, które kiedyś należało do osoby prywatnej( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@waciak: Poza tym nie muszę sie nikomu tłumaczyć i robić zdjęć bitych aut. Wybacz ze chciałem być dobrym Mirkiem i ostrzec przed „bezwypadkowym” autem, jak twierdził sprzedający. Wg mnie wgnieciony próg to jest spora ingerencja w konstrukcje auta. Gość jeszcze udawał przede mną głupiego ze o tym nie wiedział :)
  • Odpowiedz