Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć Mirki,
Rozglądam się za pierścionkiem zaręczynowym. Trochę o tym poczytałem, przejrzałem też ofertę sieciówek i o ile wzory mają całkiem spoko, to stosunek ceny do jakości/wielkości kamienia mają tam strasznie słaby :D

Przejrzałem też bluenile.com i tam ceny za diamenty są dużo lepsze. Można mieć 0,5ct za ~4,5k albo 0,7ct za ~6,5k PLN, gdzie w aparcie za pierścionki z mniej więcej takimi kamieniami chcą odpowiednio 13k i 21k PLN. Wymyśliłem więc, że zamówię kamień z bluenile i zaniosę do jakiegoś jubilera, żeby mi go oprawił. Ktoś już tak robił? Jaki może być tego koszt? A może ktoś zna jubilera w Krakowie, którego mógłby polecić i który podjąby się takiego zadania?

I jeszcze jedno pytanie: czy różnica pomiędzy 0,5ct a 0,7ct jest widoczna? Różnica w średnicy to niby tylko 0,5mm ale w powierzchni widocznej od góry to już jakieś 25% a to już dość dużo. Niestety na żywo jeszcze nie miałem okazji porównać, a na zdjęciach znalezionych w necie ciężko porównać ()

#zareczyny #diamenty #bluenile #bizuteria #jubiler #pierscionek

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f02ef3c5a60033c4149f141
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[=======.................................] 17% (40zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 2
  • Odpowiedz