Wpis z mikrobloga

Tak sobie myślę. Czemu ludzie dostają 500+ na bachory? Wogole jakim prawem idzie na to kasa z budżetu państwa. Czemu osoby nie mające dzieci lub nie mogące je mieć nie dostają 500 zł co miesiąc? Dlaczego ja lub inne osoby mamy sponsorować czyjeś bachory? Nie stać cię na dzieciaka to zakładasz gumę na #!$%@? lub używasz kalendarza. Gdyby nie rozdawnictwo pisu nie swoich pieniędzy to 2 turze Dudy by nie było #oswiadczeniezdupy #pis #duda
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 5
@kinesin1000 ale ja #!$%@? nie chce by jakieś bachory na mnie pracowały. Niech one pracują dla siebie i swoich starych. Chce tylko by ludzie #!$%@? się od moich pieniędzy. Jak żyje ja i moja rodzina to nikt nikomu nie dawał i wszyscy dawalismy sobie radę. Teraz widzę ze połowa ludzi to by zdechla gdy by nie te 500+. Jak by tak każdej z tych osób kazać co miesiąc płacić po 5
  • Odpowiedz
  • 1
@porannewyciepsa
Żyjesz w kraju który taki poziom intelektualny to większość. Eletorat pisu to byli starsi ludzie uczeszczający do kościoła ale ich brakowało to dodali mniej kumatych ludzi co słabo liczą i mają dzieci. Okazuje się jest takich wielu no i teraz musisz płacić.
  • Odpowiedz
Na tym polega demokracja, że ty nie musiałeś się zgodzić ale większość się zgodziła


@Paula_pi: system w którym większość może zdecydować by okraść mniejszość to nie demokracja tylko ochlokracja.
  • Odpowiedz