Wpis z mikrobloga

mirki #!$%@? już nie mogę. odkąd ten #!$%@? #koronowirus się rozpanoszył i rozpoczął się maj a co za tym idzie już nie trzeba chodzić w czapkach i szalikach ludzie zaczęli się na mnie gapić. nie wiem zawsze uważałem że jestem 6/10 i przez dłuższy czas się jeszcze tego trzymałem ale kiedy w pewnym momencie każda napotkana osoba się na mnie gapiła stwierdziłem że coś muszę w sobie zmienić. i tak eliminowałem powoli części swojego dresscodu i sprawdzałem reakcję. próbuję przestać się garbić. nawet zacząłem ćwiczyć. i co? i gówno tera nawet stare baby na ulicy się ze mnie śmieją a ja nie wiem #!$%@? czemu. na pewno jakaś część tego to moja paranoja ale wiem że na pewno coś ze mną jest nie tak. także drogi tagu #przegryw. jako ostatnią deskę ratunku rozpoczynam #nofapchallenge. mam nadzieję że stanę się totalnym chadem i zacznę #!$%@?ć mentalnie suki co się ze mnie śmiejo na ulicy ( ͡ ͜ʖ ͡)
życzcie mi szczęścia mirki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 7
  • Odpowiedz
@niewiemcorobic: nie no znajomi, rodzina, sąsiedzi ogólnie ludzie których znam się nie zrywają tylko ludzie na ulicy.
ale chyba dzięki tobie mirku wiem co zrobić, niech B00g cię błogosławi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
miejmy nadzieję że tera się uda a jak nie to chyba sznur ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz