Wpis z mikrobloga

Czy ktos moze kojarzy switch z POE ktory ma zabezpieczenia przeciw zwarciowe na kazdy kanal poe out ?(tj. bezpiecznik ) Widzialem ze firma atte ma takie switche ale one sa typowo pod zabudowe zewnetrzna zazwyczaj do monatazu w puszcze z dlawikiem, a chcialbym kupic switcha z zabezpieczeniem ktorego poloze sobie na szafie i bedzie jakos tam wygladal
Obecnie kupilem rejestrator hikvision z obsluga 4xpoe ale nie widze na plytce ani w dokumentacji zadnej formy zabezpieczenia wiec raczej go odesle.
Zaczalem sie rozgladac za takim switchem bo kupilem takze kamere ip poe (hikvision) i widze ze sie grzeje, nie wiem czy to moj egzemplarz czy wszystkie tak maja. Ale wole dmuchac na zimne niz potem mialo by sie okazac ze dom mi sie zjara przez ten monitoring. #monitoring #kamera #cctv
  • 5
@staa: mam puszczona skretke, skretka idzie przy krokwiach pod podbitka, czesciowo takze w welnie bez zadnego peszla, zaczalem sie zastanawiac czy gdyby kabel sie kiedys uszkodzil bo jakies gryzonie by go zaczely przegryzac i doszlo by do zwarcia
Np standard 802.3af niby definiuje max prad 350mA i niby takie urzadzenie o ktorym wczesniej wspominalem je implementuje: https://atte.pl/IPB-5-10-S4 ale zabezpieczaja jeszcze kazde wyjscie POE bezpiecznikiem polimerowym 0,75A (zaznaczone w opisie danych technicznych),