Wpis z mikrobloga

Czas na wybór Diamentowych Goebbelsów ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡º ͜ʖ͡º), czyli Goebbelsów za II kwartał 2020 roku (kwiecień-czerwiec)

Zasady są proste. Rozstawienie kolejności jest zależne od miesiąca zdobycia platyny, oraz zdobytego Goebbelsa. W ankiecie wezmą udział Złote Platyny z kwietnia, maja i czerwca, oraz Srebrna Platyna z kwietnia

Krytyka TVN i innych mediów Kwiecień był miesiącem zmasowanych ataków na TVN. #!$%@?ąc od lubienia/nielubienia TVNu zarzucano tym mediom po prostu wszystko wedle zasady ,,kto nie z nami, ten przeciwko nam.” [Doszło do tego momentu, że pojawiła się bardzo inteligenta kontra TVNu.]( https://www.youtube.com/watch?v=F3iDCqqBtJI) Przydała by się taka druga…

Twój ból jest lepszy niż mój


Ależ to był piękny fikołek. Okłamanie w sprawie faktur, otwartego cmentarza dla każdego itd. W dodatku doszła afera z Radiem Trójka, gdzie ocenzurowano piosenkę Kazika.

Opozycja winna braku wyborów Senat naraża zdrowie Polaków, to przez opozycję nie odbyły się wybory korespondencyjne. To była wina kompletnego nieprzygotowania, ale oczywiście CAŁĄ winę skierowano na senat opozycję. Warto też dodać, że przewalono 70 mld zł na te wybory, za których przygotowanie odpowiadało nie PKW, a… Jacek Sasin.

Uwielbienie Andrzeja Dudy
Andrzej Duda przedstawiany jako cudowny wódź, rodem z totalitarnej propagandy. To nie jest tak, że rządowe media mają mówić tylko źle o prezydencie, cmon mówimy o urzędującym prezydencie, ale forma w jakiej to jest robione była grubą przesadą. Czarę goryczy przelał materiał Macieja Sawickiego z 24 czerwca pt. Przedwyborcza Mobilizacja. Jeżeli to nie jest magnum opus stalinowskiej propagandy ,,dobrego ojca narodu”…to ja nie wiem co nią jest. To był materiał, dla którego wyszedłem z przyjętego stopniowania Goebbelsów, by nagrodzić ten materiał Podwójnym złotem.

Link do ankiety na Twitterze: https://twitter.com/AdiKjax/status/1279382114153177094

#tvpiscodzienny
jaxonxst - Czas na wybór Diamentowych Goebbelsów ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡º ͜ʖ͡º), cz...

źródło: comment_15938633923gjMmSXuluU3a2hvrk7dBn.jpg

Pobierz

Swój głos na Diamentowego Goebbelsa oddaję na:

  • Krytyka TVN i innych mediów 2.6% (41)
  • Twój ból jest lepszy niż mój 11.6% (182)
  • Opozycja winna braku wyborów 12.8% (201)
  • Uwielbienie Andrzeja Dudy 72.9% (1142)

Oddanych głosów: 1566

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jaxonxst: Przez cały czas uważałem materiały o opozycji za faworyta do wszelkich nagród, ale ta jedna akcja "przedwyborczej mobilizacji" przebiła absolutnie wszystkie materiały jakie kiedykolwiek się pojawiły. To jest Diamentowy Goebbels oszlifowany z najwyższą starannością!
  • Odpowiedz